Strona 1 z 1

Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

: 10 lip 2012, 18:24
autor: niezależny
Witam,
Ostatnio czytałem na forum kilka słów o zalewie w Wykrocie, podobno ma tam miejsce jakaś budowa i są utrudnienia. Wpis był sprzed dziesięciu dni, więc mam pytania: czy budowa nadal trwa (i o co chodzi w niej?) oraz pytanie do wszystkich fanów wędek, czy warto się wybrać tam na rybki? Czy coś bierze?
Pozdrawiam
niezależny

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

: 10 lip 2012, 20:50
autor: Siara
Budowa trwa nadal przez co utrudnione zwiedzanie brzegów ze spiningiem. Ryba - hmm... drobna jest, typowo "sportowa". Ogólnie miejsce fajne, ale tylko jeżeli chodzi o to, że to woda :)

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

: 11 lip 2012, 9:11
autor: majster
Nie radzę się tam wybierać po 2 latach tam się wybrałem.Za mostem lewa strona jest zamknięta choć budowa zaczyna się po ok 300metrach i jest na ok 100 metrów od wody.Wszystko zrobiono żeby utrudnić życie wędkarzom i odpoczywającym nad wodą Nie da się objechać zalewu dookoła nawet rowerem ,postawili znaki zakazu ruchu ,jest ich aż 4 nad wodą po przeciwnej stronie budowy i 2 nad małym zbiornikiem .Żeby pojechać w inne miejsce nad zalewem trzeba wyjeżdżać na asfalt i wiedzieć z którą dróżkę leśną wjechać żeby znaleźć się w innym miejscu nad wodą .W rozmowie z wędkarzami co bywają tam częściej dowiedziałem się że tan zalew dla wędkarzy jest raczej stracony żadnych atrakcyjnych ryb w tym roku nie udało się złowić.

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

: 11 lip 2012, 16:11
autor: niezależny
Witam, dzisiaj tam bylem i faktycznie po lewej stronie od mostu trwa budowa. Jednak po Waszych wypowiedziach bedzie duzy halas, tymczasem bylo bardzo spokojnie. Po 5 godzinach polowu zlapalem tylko 3 rybki: okonie i ploc. Szczerze nie polecam tego miejsca. Moze znacie jakies dobre lowiska w okolicy? Byle nie port :)

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

: 14 lip 2012, 9:36
autor: Y@rosh
a kto jest właścicielem tej inwestycji w ogóle?