PIZZA

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Kapuczino
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2006, 23:50

PIZZA

Post autor: Kapuczino »

:shock:

Byłem ostatnio w waszym Mieście i tak ok.. 18.00 chciałem coś zjęść wstąpiłem do American PIZZY i mocno się rozczarowałem pizza ne dość, że mała, droga to jeszcze niesmaczna.
Może ktoś wie gdzie można zjeść dobrą i za rozsądne pieniądze Pizze w Ostrołęce a może jest gdzieś jakaś PIZZERIA SIECIOWA.
Podrzucie coś, jakiś adresik i opinie.

A cha i jeszcze żeby średnia wieku klientów była niż 30- echa, bo kluby dla emerytów odpadają.
ksiegowa
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2006, 7:10

Post autor: ksiegowa »

Polecam Pizza Rica.
Mieści się przy ul. Gorbatowa pod apteką. Fajna atmosfera, przystępne ceny i jest smaczna. Można zamówić przez telefon -029 164 41 00 - dowóz bezpłatny :lol:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

ale cieniutkie ciasto... w Amsrican Pizza mi smakowalo jak bylem ostatnio (wakacje rok temu :P)
ksiegowa
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2006, 7:10

Post autor: ksiegowa »

Jak ktoś lubi grubsze ciasto, to polecam Avalon lub najstarszą chyba pizzerię w Ostrołęce, na ul. Kilińskiego przy dawnym "Niedźwiedziu" (czy ktoś jeszcze pamięta?) niedaleko Placu Bema. :P
RaQ

Post autor: RaQ »

dla mnie najlepsza pizza to w pizza rica.. nie ma lepszej ;)
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

jezeli pizza rica jest najlepsza to gratuluje, moze i zapachy ładne sa ael pizza a raczej jej dodatki spływaja z niej i pozostaje tylko ciasto - moze to wina sera - smak hmmmmmmm srednia - w ostrołęce nie ma dobrej pizzy - taka jest prawda.... :twisted:
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

[quote="góral"] - w ostrołęce nie ma dobrej pizzy - taka jest prawda.... :twisted:[/quote]

JEST! pizza rica! :D
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

najlepsza w myszyncu
(L)egia Warszawa!
Olu$
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 9:46
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Olu$ »

Kiedyś najlepsza była przy "Niedźwiedziu"(ul. Kilińskiego). Nie wiem jak jest teraz, dawno tam nie jadłam. Mogę polecić Ricę(ul. Gorbatowa) :) sMaCZnego ;)
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Pizza Rica? hehe jak ktoś jest żeglarzem albo pływakiem to może i lubi tą pizzę :) Zmierzam do tego, że na tej pizzie wszystko pływa i trzeba nie lada umiejętności, żeby to opanować :lol:
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

Pizza Rica? hehe jak ktoś jest żeglarzem albo pływakiem to może i lubi tą pizzę Zmierzam do tego, że na tej pizzie wszystko pływa i trzeba nie lada umiejętności, żeby to opanować
zgadzam się z kolegą - tą pizze powinni sprzedawać w formie płynnej, moz e wtubce. Byłem tam juz kilkanascie razy i za kazdym razem jest to samo - pływajaca pizza, no cóż ale jak się komuś chce w du...wejść za kawałek pizzy to prosze bardzo chwalcie ją.

pozdrawiam
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

jak macie problem z jedzeniem pizzy w pizza rica to kupcie sobie takie krzesełeczka jak maja małe dzieci :) albo poprostu uzyjcie sztućcy :) jak jakos ją jem i mi nic z niej nie wypływa, a gdy chcesz duzo ciasta jesc a mało dodadtków to pizza na kilińskiego ;]
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

No i temat zamknięty... wszystko jasne hehe :lol: niektórym pewnych tematów nie da się wyjaśnić :lol:
Realista
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2006, 14:49

Post autor: Realista »

Jesli chodzi o pizze to tylko w Niedzwiedziu.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

ja polecam 'pod niedzwiedziem' i diavolo
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

Hmmm temat stary ale się wypowiem

Jeśli lubisz zupe z dodatkami i rozwałkowanym ciastem to PIZZA RICA
Jeśli lubisz nierówne ciasto a niewielką ilością dodatków i z keczopem z lider prajsa to AMERICAN PIZZA
Jeśli lubisz grube i równo rozprowadzone ciasto z duża ilością dodatków to NEW YORK CITY PIZZA
Obrazek
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

zdecydowanie najlepsza pizza w mieście to New York City Pizza!
W innych pizzeriach jest podawany sucharek z dodatkami a NYC jest najlepsze ciasto i mnóstwo dodatków!
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Ja wiem tylko jedno- NYCP ma zajefajne promocje.
Po za tym pizza objętościowo jest ogromna i można się przejeść :P
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ostatnio przerzuciłem się na Avalon - naprawdę warto spróbować ich pizzy, chyba nie da się do niczego przyczepić:)
POzdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Niedawno byłem w Niedźwiedziu - bardzo smacznie i niedrogo. Jak dobrze pamietam to jakieś 30 zł za dwie pizze, ketchup i napoje.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

Dla mnie pizza " domowa " w Niedźwiedziu to numero uno , ale często zdradzam ją dla NYCP :lol:
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Post autor: Bart3kk »

Heh jak dla mnie rzadzi teraz NYCP. Rozsądne ceny za pizze. Dobre promocje (tak jak teraz - 2 l Coca Cola do mega pizzy , bądź za 5 paragonow powyzej 20 zł kazdy - za 1 zł pizza sama stworzona przez klienta, dowóz gratis) no i przede wszystkim jest ona zajedwabista !!

Heh wkurzyla mnie Ricca ostatnio. Ciasto niezbyt grube,
ODPOWIEDZ