Po co sondy na MO? Gdzie Happysad?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Po co sondy na MO? Gdzie Happysad?

Post autor: Beginner »

Jak w temacie, ostatnio byla sonda na MO z pytaniem ktore brzmiało mniej wiecej tak "Jaki zespoł chcielibyscie uslyszec na zakonczenie lata w Ostoii?"
Dobrze pamietam ze sonde wygral Happysad. A teraz czytam newsy i co? Ostoja oferuje nam "zabawe" przy hmmm... moze nie bede pisal co mysle o tych zespolach zeby nikogo nie obrazic (w szczegolnosci kefirow).

Reasumujac, po co byla ta sonda skoro i tak nic nie wniosla do planu imprezy? Czy admini tej strony wymyslaja sobie te sondy aby zaspokoic swoja wlasna ciekawosc?

Trochce powagi Panowie, szanujmy sie! :?

[ Dodano: 10:43, 27.09.2006 ]
No to sie pospieszylem o pol godziny :P
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Beginnerjak powinieneś zauważyć jednak sondy się szanują i HAppysad w październiku zawita do Ostoi.. może czasem warto poczekać z komentowaniem;)
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

posta napisalem pol godziny przed pojawieniem sie newsa o koncercie na stornie, "jak powinienes zauwazyc".

A jak mnie cos boli to pisze, co nie? :|
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Półtora tygodnia temu już było wiadomo o koncercie happysadu :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Beginner rozumiem Twoja chec pojscia na ten koncert bo z pewnoscia sam go nie przegapie, ale troche musialo to potrwac, gdyz zalatwienie zadnego koncertu z jakims lepszym zespolem nie jest takie latwe... Termin ttrzeba znalezci wiele innych rzeczy. Poki co bardzo sie ciesze ze doszlo to do skutku, cena biletow tez nie jest straszna. Na koncert tego zespolu naprawde warto pojsc. Bylem w tym roku na ich oncercie na uwenaliach w Warszawie - bylo naprawde odjazdowo!
closern
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:42

Post autor: closern »

ok panowie kazdy wie ze ta sonda to byla jedna wielka sciema, glosy na happysad byly sztucznie nabijane, bo wiadomo bylo , ze tylko oni moga przyjechac, wiec prosze nie wciskajcie ludziom tej sciemy bo mi sie niedobrze robi,
apropo jak to jest mozliwe, ze po 1500 glosach prowadzi "Farba" z 35%, drugi Happysad ma 8%, a po 3000 nagle wygrywa happysad?
nie bylem nigdy dobry z matmy, ale cos tu sie nie zgadza :?:
jammin
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2006, 22:14

Post autor: jammin »

Człowieku!! po pierwsze to jak wiem to bylo "jaki byscie chcieli..." to chyba "chcieli" a nie wybierzcie sobie zespol. troche roznica jest. pozdrawiam;]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

closern co ty gadasz? Kazdy zespol bylby zaproszony przez OSTOJE, bez wzgledu na to, ktory by wygral. Farba byla juz w OSTOI (2 lata temu jesli dobrze pamietam), wiec czemu mialaby nie przyjechac tym razem?

reszta z tego co ja pamietam, to Happysad na poczatku bylo troszke z tylu, a nie ponad 20% roznicy a pozniej wskoczylo na 1 miejsce. Zreszta punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ja tam sie z wynikow ciesze.
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

Ja też się b. z wyników cieszę.. ;)
;)
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Wszyscy cieszą się, że w końcu happysad odwiedzi to "smutne jak p**** miasto" :D
closern
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:42

Post autor: closern »

glosy na happysad byly nabijane z jednego komputera, ktory moze zmieniac I.P. :idea: proste jak drut
jest to mozliwe i jak najbardziej wykonalne i tylko tak mozna tlumaczyc nagly przyrost glosow,
statystycznie to nie jest mozliwe :ble:

[ Dodano: 05:03, 29.09.2006 ]
przy tym nie twierdze wcale ze byl to komputer "mojej-ostroleki" tylko prywatnego uzytkownika
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

closern nasza sonda nie opiera sie na sprawdzaniu jedynie adresu IP. To juz nie ta technologia :)
Awatar użytkownika
thunder
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 30 cze 2006, 0:03
Lokalizacja: z północy

Post autor: thunder »

bardzo sie ciesze z koncertu HS w O-ce i na pewno sie zjawie ;) tylko prosze, niech koncert odbedzie sie na zewatrz, a nie - tak jak na pozegnaniu lata - w srodku!! :/

teoria z nabijaniem glosow jest raczej malo przekonujaca :]
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

Qrzysio pisze:closern nasza sonda nie opiera sie na sprawdzaniu jedynie adresu IP. To juz nie ta technologia :)
Niestety musze przynac Ci racje.
Wydaje mi sie ze ta sonda nie sprawdzala adresu ip, bo wystarczylo ze zrestartowalem komputer i moglem zaglosowac ponownie. pewnie ze 20 razy zaglosowalem na happysad.
ciasteczek sonda napewno nie zostawiala, bo wtedy nie moglbym zaglosowac, ip nie sprawdzala, bo ip po zrestartowaniu kompa mialem to samo, wiec, czyzby sonda opierala sie tylko na zmiennej sesyjnej? a moze isteniej inna technologia o ktorej nie wiem?
tak czy inaczej, nie wydaje mi sie zeby te sondy byly zaawansowane technologicznie, przydalyby sie lepsze, jezeli maja one dokladnie oddawac preferencje glosujacych.
Pozdro 600
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Nie chce zakladac nowego tematu a tu jest mniej wiecej o sondach wiec mam takie pytani

Dlaczego w obecnej sondzie (odnosnie prezydenta) po zaglosowaniu nie wyswietlaja sie wyniki ?
ODPOWIEDZ