Koncert "SOBOTA"

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
rapustuff
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2013, 22:05

Koncert "SOBOTA"

Post autor: rapustuff »

Kto chciałby żeby znany polski raper "Sobota" zagral u nas koncert ... potrzeba organizatora i przyjedzie ... mam nadzieje ze uzbiera sie jak najliczniejsze grono ludzi ktorzy chcialiby zeby zagral w naszym miescie
koyocik
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 01 cze 2008, 14:26

Re: Koncert "SOBOTA"

Post autor: koyocik »

Hmmm wolałbym kogoś innego np. Ten Typ Mes, Ktoś z Aptaun Records, Płomień 81 coś w tym stylu :D
brudnyharry
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 07 gru 2011, 19:32

Re: Koncert "SOBOTA"

Post autor: brudnyharry »

W duecie z zespołem Weekend :D
Rastafari
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 30 sie 2012, 14:58

Re: Koncert "SOBOTA"

Post autor: Rastafari »

Ja ze swojej strony mogę skontaktować się z innymi raperami jeżeli będą chętni napewno przyjadą ;)
koyocik
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 01 cze 2008, 14:26

Re: Koncert "SOBOTA"

Post autor: koyocik »

To jak macie jakąś możliwość zorganizowania koncertu to czemu nie? Każdy wie, że w naszym mieście jest deficyt koncertów hip-hopowych. Zawsze jest problem ze znalezieniem klubu. Tak samo w listopadzie miał być koncert Weny i Te-Trisa, jednak klubu nie znaleziono, mimo chęci raperów. Na miasto w takim wypadku nie ma co liczyć, warto przypomnieć, że u nas miał odbyć się koncert (charytatywny) na hali Gołasia Piha itp. to rada/prezydent nie udzielili zgody na ten koncert. Błagam, jeżeli macie możliwość, to zorganizujcie to, bo naprawdę brakuje u nas takich koncertów, a w naszym mieście jest dużo osób od której bije zajawką na rap.
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Koncert "SOBOTA"

Post autor: Akkarin »

a ja myślałem ze koncert będzie w sobotę
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
ODPOWIEDZ