Mr. Chicken - opinie

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
coffe
szeregowy

Mr. Chicken - opinie

Post autor: coffe »

Nie znam tego lokalu i nie byłam tam jeszcze, dlatego chaciałabym poznac Wasze opinie dotyczące menu, cen, czy można tam smacznie zjeść? :) Czy jest to lokal w stylu kfc? Jeśli tak, to czy w ogóle przypomina choć troszkę? :) Lokal kojarzę tylko z samochodu, który dowozi zamówienia, reklamę mają słabą (niestety) :(

Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy

Re: MR. CHICKEN - Opinie

Post autor: Michał »

Do KFC to mu bardzo daleko. Ogólnie jedzenie całkiem smaczne. Raz na jakiś czas można tam zjeść. Nie polecam tylko zakupu kebaba z mięsem mielonym z czegoś tam. Jest okropne.

smerfetka26
starszy szeregowy

Re: Mr. Chicken - opinie

Post autor: smerfetka26 »

Witam. Ja raz zamówiłam stamtąd kebaba ze znajomymi i nikomu nie smakował. Muszę przyznać, ze był to jeden z najgorszych jakie w życiu jadłam ale to wszystko kwestia gustu. Dla innych może być to najlepszy kebab w mieście.Mi smakuje tylko w jednym miejscu ale nie jestem tu po to aby robić reklamę ;) Pozdrawiam.

coffe
szeregowy

Dziękuję za Wasze opinie :) Może ktoś jeszcze się przyłączy? :)

coffe
szeregowy

smerfetka26 pisze:Witam. Ja raz zamówiłam stamtąd kebaba ze znajomymi i nikomu nie smakował. Muszę przyznać, ze był to jeden z najgorszych jakie w życiu jadłam ale to wszystko kwestia gustu. Dla innych może być to najlepszy kebab w mieście.Mi smakuje tylko w jednym miejscu ale nie jestem tu po to aby robić reklamę ;) Pozdrawiam.

smerfetka26 - A ja jestem bardzo ciekawa, który kebab w mieście Ci smakuje? :)

Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant

Post autor: Qrpiana »

Jedzonko mają dobre. W moim menu zawsze zamawiam mięsko kurczaka i mieszany sos.Trzeba tylko pamiętać (np. podczas zamawiana kebaba) mięso kurczaka to spore kawałki, więc niektórym może to nie pasować, ale inaczej się chyba nie da. Przeważnie biorę rolerkanapkę na wynos: dzwonię i pani mówi za ile minut mam przyjechać, zawsze jest gotowe, ciepłe - nigdy się nie zawiodłam na nich.

satek15
kapral

Post autor: satek15 »

Jak dla mnie kebab i mix bardzo dobry, z dowozem i na miejscu.
Podoba mi się, że nie jest sucho, bo dają sporo sosu - nie tak jak w Donerze.
Dowóz zawsze był ciepły, cena za tyle ile dają - w sam raz.

paula8612
szeregowy

Post autor: paula8612 »

Dla mnie jeden z lepszych kebabów w Ostrołęce i mogę zdecydowanie polecić polędwiczki w sosie slodko-kwaśnym z frytkami/ ryżem i surówką. Duże porcje. Mój mąż najczęściej wybiera kebaba i też jest zadowolony. Mięsko można sobie wybrać albo i pomieszać. Duże porcje w porównaniu z tym kebabem co jest koło PKS.

ODPOWIEDZ