Pierwsze urodziny audycj KLUBOWE GRANIE w Radio OKO

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

przybyc ale gdzie?? pod glosnik w swoim radioodbiorniku?? czy moze jakas imprezka??
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

witam. powstało małe zamieszanie odnośnie artysty dj'a SCHIMKA. Zamiast niego wystąpi reprezentant agencji Sentence - MARK SOUND.
pzdr.
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

Legendarne Bla Bla Blu wymiatało ;)
Klubowe Granie tez rox :)
Niekiedy fajne kawalki :)
be.with.me
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

BlaBlaBlu Rulezzzz Kto pamięta poczciwego Franka ?? :lol:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
dj.chfast
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2005, 22:06

Post autor: dj.chfast »

PARE SŁÓW DO "KLESZCZA"

Witam cie drogi kolego jestes naszymm skarbem narodowym nie wiem czy cie nie zakopać tak ci sie przyglądam od dłuższego czasu i niewiem czy cie gdzieś nie widziałem.
Jesteś moim ulubionym gejem znaczy sie didzejem czasem jak nie mam co robić albo jak sie bardzo nudze nie mylić pojeć prosze to włączam twoje odjazdowe mixy zamieszczone na tej stronie i czuje jak bym zmierzał w jakimś niesamowitym kierunku do raju może to ''eden'',
od razu dostaje skrzydeł i moge latać coś w tym jest chciałbym być twoim kolego kompanem wiernym niczym pies ale wielu takich jest zapewne nie czuł bym sie osamotniony w moim przekonaniu wiesz że masz talent musisz go rozwijać nie urodziłes sie po to
by pracować jako komiarz (nie mam nic do kominiarzy) .
Twoim wyznacznikiem jast muzyka pasja a nawet miłość którą ją dażysz a ona wzajemnie nie pozostaje ci dłużniczką
każdy sie tobo zachwyca podziwia cie zadrości ci anawet podkłada kule pod nogi.
!!!pamietaj!!! jeśli jestes przekonany do tego co robisz żadna krytyka nie powinna cie zbić z tropu sentymentalny nastrój mnie ogarnoł taki mam charakter liryczny jestes wybrańcem jak neo w matrixie nie zmarnuj tego tak sie rozpisałem widzisz jak odemnie emanuje troska o twoje plany na przyszłość o twoje winyle chce ci je myć przed graniem żeby każda nuta twojego utworu była dla nas czymś wyjątkowym o czym niebedziemy wstanie zapomnieć chce ci nosić walizke z mega płytami i flamastrem dla spotykających cie fanów żebyś mógł sie im nawet na czole podpisać a oni zapewne poświecą każdy kawałek swojego ciała na taki hieraklif teraz bede troszke szczery wiesz że prawda ponad wszystko nie ma nic gorszego od pieknych słów które kłamią przechodze do rzeczy i musisz sie z tym pogodzić lepiej wcześniej niech ci to ktoś uzmysłowi mam tylko jedno uwage do ciebie twoją wadą nie jest to że nie myślisz tylko to,że myślisz ,że myślisz nic ci w życiu dobrze nie wyszło ,chyba że włosy
PoZdRaWiAm

[ Dodano: 22:24, 22.07.2005 ]
QUEST pisze:witam. powstało małe zamieszanie odnośnie artysty dj'a SCHIMKA. Zamiast niego wystąpi reprezentant agencji Sentence - MARK SOUND.
pzdr.
Zamieszanie to ty zrobiles!!! SZIMEK i tak miałnie przyjechać!!! ( tak myslę)To nie na oKE!!!
Wyrywać Chfasty
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

qrwa - znalazł się .......

pzdr. dla wszystkich, którzy doceniają że ktoś coś robi w tym mieście :D
dj.chfast
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2005, 22:06

Post autor: dj.chfast »

QUEST pisze:qrwa - znalazł się .......

pzdr. dla wszystkich, którzy doceniają że ktoś coś robi w tym mieście :D
Przepraszam a coTY zrobiłeś???...takiego??? dla naszego kochanego miasta niemysląc o SOBIE!!!
Wyrywać Chfasty
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

dj.chfast pisze:
QUEST pisze:qrwa - znalazł się .......

pzdr. dla wszystkich, którzy doceniają że ktoś coś robi w tym mieście :D
Przepraszam a coTY zrobiłeś???...takiego??? dla naszego kochanego miasta niemysląc o SOBIE!!!

:D proponuje abyś skończył te kretyńskie teksty!
<peace>
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jestem za.
Zablokowany