Życie kulturalne w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
NowawOstrołęce
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2013, 13:50

Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: NowawOstrołęce »

Muszę napisać artykuł o życiu kulturalnym w mieście. Dlatego postanowiłam zapytać Was o kilka rzeczy. Po pierwsze: Czy chodzicie na spektakle lub przedstawienia organizowane przez OCK lub inny ośrodek kulturalny? Czy chodzicie na koncerty organizowane przez OCK lub inny ośrodek? Czy bywacie na wystawach w Galerii Sztuki? albo chociaż czy chodzicie do kina? Ile miesięcznie możecie wydać na kulturę? Na ile oceniacie życie kulturalne w naszym mieście w skali od 1 do 10 i dlaczego tyle? Co byście zmienili ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: Qrpiana »

A może jeszcze dodasz coś od siebie:
- przede wszystkim gdzie ten artykuł będzie upubliczniony.
Chciałabym to wiedzieć zanim się wypowiem.
NowawOstrołęce
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2013, 13:50

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: NowawOstrołęce »

W jednej z gazet w Ostrołęce. Wolałabym nie podawać tytułu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

Do czego to doszło, żeby pracownicy Rozmaitości Ostrołęckich robili badania na Mojej Ostrołęce.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: Qrpiana »

Qrzysiu, bez ironii. Wasz portal jest chyba dal wszystkich ^_^ Poza tym jest jeszcze TO hehe

A w temacie: tak uczestniczę w koncertach, spektaklach, przedstawieniach organizowanych przez OCK i Galerię Sztuki. Często także chodzę do kina. A co do miesięcznych wydatków to nie podliczałam. Poza tym i OCK i Oczko organizuje wiele imprez kulturalnych bez opłat, więc warto także i o tym wspomnieć w artykule.


ps. jak już będzie wszystko gotowe to puść tekst kiedy i w której gazecie się ukarze - chętnie przeczytam :)
NowawOstrołęce
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2013, 13:50

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: NowawOstrołęce »

Forum mojej-ostroleki jest chyba najbardziej znane w mieście. I najwięcej osób się na nim udziela. Dlaczego nie skorzystać z takiej bazy danych. Czyżby moja-ostroleka bała się konkurencji? Zresztą piszę jako osoba prywatna, nie jako pracownik.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: Bart3kk »

Ja staram się przynajmniej raz w miesiącu chodzić do kina, czasem dwa razy. Jeżeli trafia się jakiś fajny spektakl w Ostrołęce ze znanymi aktorami, to też się chętnie na takie wybieram. Jeżeli chodzi o sport to czasem chadzam na mecze Pekpolu i to chyba tyle życia kulturalnego :)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: sKaLpeL »

NowawOstrołęce pisze:Czy chodzicie na spektakle lub przedstawienia organizowane przez OCK lub inny ośrodek kulturalny?
Do tej pory jeszcze mi się nie zdarzyło korzystać, chyba żę kabarety które organizowane były w hali gołasia organizowało OCK chociaż wydaje mi się że nie
NowawOstrołęce pisze:Czy chodzicie na koncerty organizowane przez OCK lub inny ośrodek?
na koncerty organizowane przez miasto chodzę, tyle że za kadencji Kotowskiego jest takich koncertów jak na lekarstwo
NowawOstrołęce pisze:Czy bywacie na wystawach w Galerii Sztuki?
Jedynie czasami na wystawach zdjęć w holu OCK
NowawOstrołęce pisze:albo chociaż czy chodzicie do kina?
chodzę, kilka razy w roku
NowawOstrołęce pisze:Ile miesięcznie możecie wydać na kulturę?
około 50zł
NowawOstrołęce pisze:Na ile oceniacie życie kulturalne w naszym mieście w skali od 1 do 10 i dlaczego tyle? Co byście zmienili ?
OCK mogę ocenić na 8 , natomiast miasto na 2 za brak większych koncertów, a wielkich imprez to już w ogóle, ostatnia to chyba była jakieś 10 lat temu przy nowym moście - zmagania miast - gdzie wystąpił Perfect i Patrycja markowska, taka impreza powinna być przynajmniej raz w roku !
NowawOstrołęce
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2013, 13:50

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: NowawOstrołęce »

Dzięki za odpowiedzi. Przydadzą się na pewno. A jak oceniacie repertuar kina?
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Życie kulturalne w Ostrołęce

Post autor: Bart3kk »

Jak dla mnie jest okej. Dość aktualne premiery, niezły wybór filmów w 3D. Jest dobrze, kiedyś było chyba gorzej z repertuarem kinowym w Ostrołęce, także nie ma na co narzekać.
ODPOWIEDZ