Sylwester dla singli

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
MichałMichał
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:44

Sylwester dla singli

Post autor: MichałMichał »

Hej, napiszcie proszę gdzie planujecie spędzić tę noc? Czy w OCK w kinie "Jantar" będzie organizowany sylwester, czy warto, jak to wyglądało w poprzednich latach? Może Ktoś wie jakie atrakcje planuje "miasto",bo czy "na powietrzu" znaczy "nieciekawie"? Tam zawsze można spotkać Kogoś znajomego, a nowe znajomości też jakoś łatwiej heh...
Nie chcę siedzieć w domu patrząc się w telewizor, a w naszym mieście atrakcji jak na lekarstwo (mam na myśli atrakcje za niewielką cenę).
Może Ktoś ma sprawdzony przepis na dobrą zabawę w sylwestra (dla singla).
Ps: browar+ telewizja+ chipsy- dopada :)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: single, gdzie sylwester?

Post autor: głęboka otchłań »

wow... już plany na sylwestra... wcześnie...
gg 33063013
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Sylwester dla singli

Post autor: samanta »

Sylwester w kinie polega na wyświetleniu 2 filmów, a przed północą podają szampana. W tamtym roku byłam i generalnie polecam, jak ktos lubi taką formę rozrywki, ale to chyba raczej nie jest opcja dla singli chcących kogoś poznać.
studentsebastian
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2013, 17:03

Re: Sylwester dla singli

Post autor: studentsebastian »

Ja się wybieram do Warszawy spędzimy razem z dziewczyną tą noc Sylwestrową.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sylwester dla singli

Post autor: Qrpiana »

głęboka otchłań pisze:wow... już plany na sylwestra... wcześnie...
Tak tylko Ci się wydaje. Jedna z miejski sal bankietowych nie ma już wolnych miejsc na tę szczególną noc - wszystko zarezerwowane.
MichałMichał
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:44

Re: Sylwester dla singli

Post autor: MichałMichał »

Dzięki samanta, masz rację, w kinie raczej Nikogo nie poznam... Wiem że temat "Sylwestra dla singli" pojawia się prawie cyklicznie co roku, to oznacza że populacja Singli i Tych-"forever alone", nie maleje. Z drugie strony, ilość osób wartych poznania to promil z 40 tysięcy obywateli naszego miasta, rachunek jest prosty; i konkluzja: Jak masz z Kim iść na sylwestra , to Jesteś cholernym szczęściarzem. :lol:
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Sylwester dla singli

Post autor: Soul »

Może Twoi znajomi organizują jakąś domówkę:P? i może tam idź. Ja miałam pięknego sylwestra rok temu zapalenie płuc + sylwester z polsatem= wrażenie - bezcenne.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ