Organizacja imprezy

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Organizator
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2013, 17:10

Organizacja imprezy

Post autor: Organizator »

Witam Forumowiczów.
Od jakiegoś czasu biję się z myślami nad organizacją jakiegoś dużego koncertu w naszym mieście.
A może jakiś Festival ? Event ? Jest kasa tylko pomysłów brak.
Zbieram informacje od wszystkich którym Ostrołęka leży w sercu jakiego typu koncert najchętniej byście chcieli zobaczyć, jakiego lub jakich wykonawców posłuchać. Proszę dawać swoje odpowiedzi.. Pozdrawiam Organizator :D
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Organizacja imprezy

Post autor: sKaLpeL »

Czesław Mozil, Kamil Bednarek
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Organizacja imprezy

Post autor: agacomplete »

mozill to muzyka niszowa tutaj to tylko na weekend albo jakąś popelinę graną w RMF ludzie przyjdą licznie to i najlepiej jakby było za darmo.
Awatar użytkownika
Barty
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 05 lut 2009, 22:48

Re: Organizacja imprezy

Post autor: Barty »

Bracia Figo Fagot, ale w tym zaścianku to może nie przejść.
kornfan
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:46

Re: Organizacja imprezy

Post autor: kornfan »

A mi tam brakuje bluesowych jam session z Ostoi. Może tłumów nie było, ale klimat był świetny. Od czasu do czasu zapraszają gdzieś jakieś kapele, nie tak dawno chyba w Avalonie ktoś grał, ale mi bardziej odpowiada rzekłbym "rodzinna" atmosfera z baru ;) Ogólnie ciężko będzie się wstrzelić w gusta ostrołęczan. Polak z natury wybrzydza, ale 'ostrołęczaki' przechodzą sami siebie. Powodzenia!
Organizator
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 paź 2013, 17:10

Re: Organizacja imprezy

Post autor: Organizator »

Witam. Szczerze mówiąc to gdy myślę o jakimś dużym koncercie to mam na myśli gwiazdy światowego formatu, np. Tiesto, Armin VanBuuren. Piszczcie mi o takich gwiazdach a nie o Braciach FigoFagot. Pozdrawiam
Pozer3
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2013, 1:46

Re: Organizacja imprezy

Post autor: Pozer3 »

Enej, Poparzeni kawą trzy ;)
ODPOWIEDZ