Imprezy w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Ka$ia
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:19
Lokalizacja: Ostro(łęka)

Imprezy w Ostrołęce

Post autor: Ka$ia »

Jeśli możecie to piszcie tutaj o najbliższych imprezach w Ostrołęce bo nie wszystiego się można dowiedzieć na stronie głównej. ; )
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

witam.
osobiście zapraszam na imprezy plenerowe w karczmie OSTOJA:
15.07.2005 - pierwsze urodziny audycji KLUBOWE GRANIE - gwiazda wieczoru DJ SCHIMEK
12.08.2005 hous'owe brzmienia Dj ENERGY (Warszawa - rezydent klubu Enklawa, Utopia)
26.08.2005 - na zakończenie wakacji 2005 - dj nr 1 w polsce wg magazynu lajf - Angelo Mike
...ponaddto w każdy piątek KLUBOWE GRANIE w Ostoi - muzyka klubowa od house, eurodisco, breakbeat, trance po techno. :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

a "powazniejszej" imprezy od tych plenerowych w ostoi nie bedzie? :(
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

Michał pisze:a "powazniejszej" imprezy od tych plenerowych w ostoi nie bedzie? :(

co masz na myśli pisząc "poważniejszej"? - wszyskie imprezy są "poważne":-)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Kurde, nie wiem czemu , ale mi ciągle Ostoja kojarzy się z amatorszczyzną. Bez uraz chyłopy. Wiem, że kupa ludzi tam się dobrze bawi, grają czasami panowie z wyższej półki, ale nagłośnienie oraz świetlne sprawy wołają o pomstę do nieba.
Ale to tylko moje skromne zdanie....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

co masz na myśli pisząc "poważniejszej"? - wszyskie imprezy są "poważne"Smile
chodzi mi o muzyke bardziej taneczna i z lekko starszym towarzystwem...
Lisek
Redaktor
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:48

Post autor: Lisek »

W sobotę (09.07.05) - Zmagania miast na plaży miejskiej.

Wieczorem koncert: Perfect, Patrycja Markowska
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Czyli nic tylko się n..j..b..ć :twisted:
QUEST
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: QUEST »

Ex Hoppler pisze:Kurde, nie wiem czemu , ale mi ciągle Ostoja kojarzy się z amatorszczyzną. Bez uraz chyłopy. Wiem, że kupa ludzi tam się dobrze bawi, grają czasami panowie z wyższej półki, ale nagłośnienie oraz świetlne sprawy wołają o pomstę do nieba.
Ale to tylko moje skromne zdanie....
..oświetlenie - fakt bieda! ale nagłośnienie na dzień dzisiejszy jest ok (nowe JBL) :-) warto przyjść i posłuchać tej dynamiki, brakuje odrobinę "dołu", ale pamiętajmy, że nie jest to zamknięta przestrzeń!!!.
Na 15 lipiec planuję zorganizować wizualizację co mam nadzieję wynagrodzi brak np. laserów. Choć dodam jeszcze, że z tego co zaobserwowałem po wielu klubach /nie dotyczy ostrołęckich dyskotek/ oświetlenie sprowadza się jedynie do dobrej wizualizacji przestrzennej z kilku projektorów i wówczas jest efekt :-) imponujący. pzdr.
ODPOWIEDZ