Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
MamaT
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 10 maja 2013, 18:41

Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: MamaT »

Witam,
ostatnio przejeżdżając przez Kilińskiego, widziałam, że w miejscu starej "Paryżanki" jest nowa kawiarenka.
Był ktoś? Fajne miejsce?
Na witrynach piszą, że jest m.in sala zabaw dla dzieci :) Brzmi nieźle, bo to coś nowego w Ostrołęce.
Ja na pewno się tam wybiorę, ale jeśli ktoś był - to piszcie, jak wrażenia :)
Pozdrawiam
MamaT

PS. jak już sama tam zajrzę, to napiszę :)
Mamusiaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2014, 22:02

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: Mamusiaa »

Zdecydowanie nie polecam, niby wszystko ładnie, nowe itp ale panuje tam chłód. Nie dość, że jest tam strasznie zimno, trzeba siedzieć w kurtkach to obsługa jest obojętna, zero uśmiechu, zaangażowania w pracę itp.
Byłam 2 razy ze znajomymi i za każdym razem nie było nikogo innego także raczej zainteresowanie średnie...
Jeśli chodzi o salę zabaw, to tak i owszem widziałam, jest domek, koniki i kącik z piłeczkami.
operatos
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2007, 6:51

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: operatos »

Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki. Bardzo nie miła obsługa jakby pracowali tam z przymusu i strasznie zimno w środku. Kawiarenka świeci pustkami, lecz może interes się rozkręci jeśli coś zmieni się na lepsze. Na dzień dzisiejszy nie polecam ale życzę powodzenia.
bartka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2014, 11:46

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: bartka »

Byłam tam w zeszłym tygodniu i miejsce wygląda obiecująco :)
Pyszne i niedrogie jedzonko (ja piłam boską czekoladę na gorąco),
ale też super miejsce do zabaw dla dziecka :) Mój synek był wprost zachwycony!
Więc polecam dla młodych rodziców i nie tylko.
Pozdrawiam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: Infom »

Byłem i dla mnie fajnie miejsce gdzie chcesz posiedzieć w ciszy i wypić smaczną kawę.
operatos
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2007, 6:51

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: operatos »

Ja odpowiem brzydko ale prawdę napiszę, myślę iż powyższy temat założył właściciel powyższej kafeterii dla rozgłośnienia sprawy. Skoro jest ok to niech powie czemu tak zimno jest w środku, że trzeba siedzieć w kurtkach oraz dlaczego tak nie miła obsługa ???
Dla mnie wszystko było fajnie z córeczką, ale obsługa i zimno tam mnie przeraża - to lokal również z salą zabaw dla dzieci a zimno to nie warunki do zabaw :) Więc proszę o wyjaśnienie i póki tam nie będzie ciepło nie pójdę z córką więcej:)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: Infom »

"sorry, mamy taki klimat" nie długo się ociepli i będzie cieplej:)
operatos
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2007, 6:51

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: operatos »

To jak tak składasz na pogodę to weź zaproś wszystkich do siebie do domu ogrzej ich, a potem idźcie tam i sobie na szybkości wypijcie kawę albo czekoladę:) a potem powiedz ze to wina pogody hahhaha. Tego nie rozumiem jest tyle lokali gdzie jest zima człowieku, tak się otwiera lokal żeby klienci nie siedzieli w kurtkach. Chcesz Syberia jedź tam i otwórz taki interes-zrozum sam co piszesz!!!! Sam się ośmieszasz - skoro lokal ma zapewnione warunki Unijne niech je zapewnia - kto im dał skoro tam jest sala zabaw dla dzieci-gdzie ogrzewanie??
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: Infom »

operatos widać,że jesteś z konkurencji, nie pasuje Ci to nie chodź, nie mieszkasz właśnie na Syberi i masz pod dostatkiem inne lokale, jak Ci tam zimno to nie chodź tam, proste.
Po co oczerniasz konkurencje, zachowujesz sie tak jak byś dostał z pracy BONY na kawę na rok czasu tylko i wyłącznie do zrealizowania w tej kawiarni.
Problem naprawdę masz taki, żeby pisać cały dzień i dodawać posty na temat kawiarni, bo ci było tam zimno, zajmij się robotą!!!!
Mamusiaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2014, 22:02

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: Mamusiaa »

Ja myślę, że to nie jest wpis konkurencji bo jest napisana po prostu prawda.
Ja byłam ze znajomymi ale też mam dzieci i tylko popatrzyłam na ten kącik zabaw, że fajny ale niestety nie zrobię im tego i nie pójdę tam aż do czasu kiedy będzie ciepło.
Pomysł moim zdaniem rewelacyjny, zainteresowanie byłoby duże bo można wypić kawę a dzieci pobawią się w piłeczkach niejako bezpłatnie bo w salach zabaw wiadomo, że jest to płatne.
No ale nie w taki mróz, jak ja tylko siedziałam i się trzęsłam a nie po to tam przyszłam tylko po to aby się zrelaksować, pogadać w miłej atmosferze. Do tego kawa sobie, gorąca czekolada do niczego, tosty ok, gofry ok ale bardzo długo robione ok 30 min.
Jeżeli chodzi o obsługę to myślę też, że Pani jest spięta i mało uśmiechnięta dlatego, że lokal świeci pustkami i nie napawa ją to optymizmem. No ale mimo to, można by spróbować otworzyć się na klienta, może wtedy przyjdzie ich więcej.
Ogólnie rzecz biorąc, brakuje tam ciepła i klimatu no ale może na to trzeba czasu, może za wcześnie :)
MamaT
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 10 maja 2013, 18:41

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: MamaT »

he he,
właścicielem "Konika" nie jestem :) Dementuję :)
Dzięki za wszystkie opinie.

Ja się jeszcze nie wybrałam, ale już wiem, że powinnam się trochę cieplej tam ubrać ;)
Pozdrawiam!
MamaT
ruda_69
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2014, 14:32

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: ruda_69 »

jak by nie patrzeć to w innych sklepach/lokalach na Kilińskiego jest zimno..... więc to raczej nie ich wina a właściciela budynku ... A interes na pewno się rozkręci..jak przyjdzie wiosna ;)
MamaT
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 10 maja 2013, 18:41

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: MamaT »

Witam ponownie :)
Miałam napisać, jak się wybiorę do "Konika", ale trochę o tym zapomniałam ;)
Ale już się poprawiam i piszę :)

W moim odczuciu miejsce jest świetne! właśnie czegoś takiego potrzeba było w Ostrołęce!
Miejsce, gdzie można wypić pyszną czekoladę, a w tym czasie dzieci mogą się spokojnie pobawić i zwyczajnie im się nie nudzi :)

Także polecam :)
Pozdrawiam
MamaT
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: Modzel »

No to i ja dodam ,że odwiedziłem to miejsce z żoną i swoimi ananasami , ogólnie bardzo dobry pomysł z tym miejscem zabaw bo w naszym przypadku gdzieś z nimi wyjść na kawę to...;-)

W lokalu było ciepło , sporo zamówiliśmy i cena końcowa była miłym zaskoczeniem, czekolada pyszna , gofry okazały się podwójne , także miłe zaskoczenie i ja musiałem kończyć:-) , kanapki zapiekane z oliwkami i pomidorkami do piwka -mniam -mniam , kawa również smakowała żonie:-)

Dzieciaki zadowolone, wyskakały się w kulkach , wyganiały , pozjeżdżały ze zjeżdżalni w kulki i wymęczyły osła.

Jak dla mnie to miło, lokal przyjemny , Pani z obsługi miła i uśmiechnięta , ja polecam
hou
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2014, 16:46

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: hou »

Ja także odwiedziłem lokal z żoną i córką. Wszyscy wynieśliśmy pozytywne wrażenia. Nie zaznaliśmy chłodu ani w lokalu ani ze strony obsługi. Fajne jedzenie, trochę inne niż wszędzie (polecam wspomniane wyżej włoskie kanapeczki). Świetne miejsce do zabawy dla dzieci. Chyba jedyny taki lokal w Ostrołęce dla rodziców, którzy nie zawsze mogą "podrzucić pociechę babci".
okami
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:02

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: okami »

Zabrałem przyjaciół którzy przybyli na weekend, wszyscy byli zadowoleni. Dobrze, smacznie, niedrogo.
Araksja
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 lut 2008, 13:34

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: Araksja »

Byłam w tej kawiarni już kilka razy i jestem naprawdę zadowolona gorąca czekolada o różnych smakach jest przepyszna,tak gęsta,że trzeba jeść łyżeczką,a przy tym niedroga. Obsługa tez była miła,może ktoś natrafił na gorsze samopoczucie osoby obsługującej,każdy ma prawo.

Naprawdę polecam:) :)
MANNA
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2014, 12:55

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: MANNA »

Kawiarnia Konik na biegunach to świetny pomysł. W końcu można wybrać się z dzieckiem w miejsce gdzie ani rodzice ani dziecko nie będzie się nudzić, wypić najlepszą czekoladę w mieście za przystępną cenę . Polecam ;-)
mistrz801
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:29

Re: Nowa kawiarenka Konik na biegunach - ul. Kilińskiego

Post autor: mistrz801 »

Fajna nazwa dla kawiarenki ciekawe jak wygląda w środku
ODPOWIEDZ