Stawy rybne - Ostrołęka.

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
WędkarzPiotr
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:18

Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: WędkarzPiotr »

Witam , jestem wędkarzem , szukałem stawów na polach w okolicach Ostrołęki , jeśli wie ktoś gdzie owe stawy są , mógłby tutaj napisać . Może być też prywatny staw , ew. mogę zapłacić za wejscie na taki staw.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: skutekk »

google mapy i mozesz sobie na zblizeniu popatrzec gdzie co jest, przelaczajac sie na satelite. A z tego widzialem to w kierunku na Łomże sa jakies starwy (chyba w okolicach Rydzewa) i widzialem jeszcze stawy z rybami przy jakiejs sali bankietowej ale nie pamietam miejscowosc... cos w strone suska chyba bylo. No i oczywiscie Wykrot. A w dalszym okregu to w Pasiekach cos slyszalem o takich stawach ale to trzeba by bylo zobaczyc po mapach.
WędkarzPiotr
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:18

Re: Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: WędkarzPiotr »

Dzięki , jak bedziesz miał cos jeszcze to pisz .
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Re: Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: MłodyGSX-R »

Nie Pasieki, a Ponikiew. Na Łomże, za Zaruziem, a przed Miastkowem facet ma stawy. Oraz za miejscowością Białebłoto w kierunku na Wyszków.
WędkarzPiotr
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:18

Re: Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: WędkarzPiotr »

Dzięki , a jakies opuszczone stawy ??
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: Siara »

Opuszczonych stawów jest mało. Jest na wylocie na Olsztyn po lewej stronie staw wyglądający na opuszczony, nigdy przy nim ludzi nie widziałem, ryba nie wiem czy tam jest. Stawów płatnych dookoła Ostrołęki jest sporo, są stawy w miastkowie, łęgu, drążdżewie, czarnotrzew (kiedyś był - teraz nie wiem)... osobiście łowię na wodach PZW więc bliższych informacji o nich Ci nie udzielę, znajdź u wujka google :)
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
SZEGI
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:56

Re: Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: SZEGI »

Na Warszawskiej w Romex otworzył staw łowiskowy i bar
martino52
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2014, 10:49

Re: Stawy rybne - Ostrołęka.

Post autor: martino52 »

A może mi ktoś powiedziec czy na każde łowisko/staw potrzebna bedzie karta??nie mam takiej i nawet nie wiem jak się zabrać za to aby taka mieć.
ODPOWIEDZ