Sylwester 2006/2007 ??

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
efelinkaa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2006, 16:42

Sylwester 2006/2007 ??

Post autor: efelinkaa »

co robicie w sylwestra 2006/2007? Gdzie ruszacie?

temat założyłam dlatego, bo nie wiem co mamy robić.. gdzie mamy iść.. jest nas ok 10 osób, nie chcemy robić domówki, ale bal za 300 zł też odpada.. może wiecie czy jest coś w Kissie, Elbie, Enigmie, może na Rancho, Złota Grota, Ostoja? Może być też coś zpoza miasta, np. Kadzidło. Myszyniec, Troszyn itd.

Proszę, piszcie pewne miejsca i w miare możliwości podawajcie ceny.. z góry dziękuje

ja zacznę:

sala weselna Arkadia w Kordowie - 300 zł od pary :/
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

sala weselna, pewnie tam sama starszyzna się będzie bawić, zresztą widać po cenie :)
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

z tego co pamiętam w ubiegłym roku MO przedstawiła propozycje sylwestrowe dużej ilości (może nawet większości) lokali w Ostrołęce. To było coś. Może admini pomyślą o tym i w tym roku. Chociaż z drugiej strony czas ucieka.. a sylwester lada dzien. Więc tym co nie wymyślili jeszcze nic, nie wróże nic dobrego. Nie zapominajcie że spontan też potrafi zaskakiwać ;)

pozdrawiam.
;)
efelinkaa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2006, 16:42

Post autor: efelinkaa »

może i spontan będzie dobry.. ale ja wolę coś pewnego :)

może wiecie coś na temat innych lokali :)

a co do balu, to w Troszynie (w szkole) w tamtym roku było 200 zł, w tym szampan, ciepłe dania (chyba 3). Gorzej z dojazdem.. I mimo tego, że był to bal to ludzie byli w miarę młodzi, ale i tak było troszkę lipnie..

pozdrawiam
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

ja tam lece na miejska imprezke trzeba się odchamić bo za pana R.Z niebyło można :lol:
kto niepróbuje ten życia załuje :]
aneczka ;-)
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2006, 23:18
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aneczka ;-) »

Witam :D Jeśli chodzi o tego sylwka to mam jedno miejsce. Nie wiem czy sprosta ono Waszym oczekiwaniom ale moim bezapelacyjnie :) Kojarzycie gdzie jest Białobiel? To właśnie tam, w szkole organizowana jest ta impreza (na 35-40 par). Grał będzie [rzesympatyczny Damian, który na muzyce się zna :P Aha... koszty, około 60 złotych od pary. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to zostawaim numer 888690008 Pozdrawiam
ODPOWIEDZ