EGIPT

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
opeth
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2006, 21:01

EGIPT

Post autor: opeth »

mam do was prosbe MOI DRODZY
planujemy wysłac naszych przyjaciół w podróż poslubna do egiptu. na pewno wiele osób juz było i mogłoby mi polecic biuro, hotel, region, no i wycieczki ktore mozna byłoby im wykupic. planyjemy wrzesien takze jest troche czasu ale chciałabym znac wasze opinie. a moze orientujecie sie w cenach? chciałabym zeby nie było zadnych nieprzyjemnosci
wielkie dzieki
modliszka84
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2006, 10:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: modliszka84 »

Proponuję zgłosić się so Biura Podróży Sośniny na ul. Bogusławskiego 32 (między Biedronką a Stodoła). Profesjonalna obsługa, napewno kobietki bardzo dobrze doradzą i zaproponuja ciekawą cenę
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Re: EGIPT

Post autor: Agnieszka »

opeth pisze:mam do was prosbe MOI DRODZY
planujemy wysłac naszych przyjaciół w podróż poslubna do egiptu. na pewno wiele osób juz było i mogłoby mi polecic biuro, hotel, region, no i wycieczki ktore mozna byłoby im wykupic. planyjemy wrzesien takze jest troche czasu ale chciałabym znac wasze opinie. a moze orientujecie sie w cenach? chciałabym zeby nie było zadnych nieprzyjemnosci
wielkie dzieki
Bylam w Egipcie kilka razy, na poczatku z biurami podrozy, wiec mam jako takie pojecie ;)
Jesli chcesz, aby Twoi znajomi czuli sie komfortowo, to polecam hotele od 4* wzwyz (tam jest troszke zanizona numeracja gwiazdek hoteli, wiec nie patrz na cyferki), bo ponizej moga Ich spotkac przykre niespodzianki. Moga, ae nie musza, to jak w kazdej regule ;)
Jesli lubia swiety sokoj, to niech jada z jakims znanym biurem, np TUI czy Neckermann lub Scan Holiday, sa to drozsze biura, zaznaczam od razu. Jesli ubia niepewnosc co do zakwaterowania i obslugi rezydenta, maja mniej funduszy, to moga wybrac ktores z tanszych biur, oferujacych wyjazdy juz od 800zl za tydzien pobytu :)
Co do wyboru miejscowosci wypoczynkowej, to zalezy od tego, jakie majaj oczekiwania wzgledem tego wyjazdu. Czy tylko lezenie do gory wentylem przez caly pobyt, czy tez i zwiedzanie. Wrzesien bedzie ejszcze goracym miesiacem, wiec optymalnym rozwiazaniem byloby pol na pol. Niektore biura oferuja fajna opcje wypoczynek z rejsem po Nilu. Polecam, fajna przygoda, wysilek zwiedzania kjest dobrze rozlozony, statki przewaznie na wyzszym poziomie uslyg niz hotele na ladzie ;)
Miejscowosci wypoczynkowe tez sa wazne. Jesli odpoczynek to polecam zny kuror Sharm a jesli zwiedzanie i odpoczynek to Hurghada lub El Gouna (slodki sztuczny wytwor ekskluzywnych hoteli, niewiele majacy wsolnego z prawdziwa egzotyka i klimatem Egiptu).
Z Hurghady sa organizowane wycieczki zarowno do Kairu (1 lub 2 dni) jak i w dol kraju, do Luksoru czy Abu Simbel :)

Opcji jak widzisz jest wiele, to wszystko zalezy od tego, co Oni lubia i ile kasy moga na to przeznaczyc.

Jesli masz jakies pytania, chetnie odpowiem :)

Pozdrawiam


Aga
ODPOWIEDZ