n-włącz ciekawość

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

n-włącz ciekawość

Post autor: Czejen »

Co myślicie o tv nowej generacji ?? Mi sie wydaje że spoko sprawa, jest sporo kanałów, dekoder ma chyba ok. 250 gb pamięci... możliwa usługa VOD pozwalająca na oglądania filmów i programów na życzenie(40 filmów do wyboru) i co miesiąc inne w tym 4 nowości. Myślę że spko sprawa ale czy n jest lepsze od cyfry+ ?? Zaletą cyfry+ jest to że ma hbo i hbo2 i nie wiem czy VOD jest w stanie zastąpić nowości z HBO... Jak myślicie ??
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

cyfra ze swoim canal+ i hbo zawsze bedzie lepsza...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Może teraz na rynku telewizji cyfrowych zacznie się dziać coś podobnego jak w sieciach telekomunikacyjnych.. większa konkurencja to ceny niższe i kanałów więcej :D Ja też przy złotym pakiecie na cyfrę nie narzekam... jest sporo kanałów ale w n też jest kilka fajnych opcji takich jak VOD. Jak dla mnie to oby więcej takich to w końcu będzie tanio i będą dobre kanały. :twisted:
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

jak ktos ma plazme lub LCD to polecam wrazenie jest porazajace. discovery w wersji HD jest wypasione norlamnie szok. Tylko jeden warunek trzeba miec super sprzet bo neirobi to ineczej takiego wrazenia.
ale jak cos to naprawde polecam bo jest super.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja mam "n" na komórce :) Fajne....
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ale w cyfrze też jest już canal+sport HD... myślę że to sie niedługo wymiesza i będzie mniej więcej to samo (chodzi mi o HD)
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

A ja mam monitor crt profesjonalną Nokię 21 cali do tego kartę TechnoTrenda i jak na razie cyfrę polsat i inne badziewiaste platformy mogę sobie darować :D . Niech żyje pan Premier, niech żyje!!!!
ODPOWIEDZ