Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
wejer1993
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2014, 14:09

Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: wejer1993 »

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow.
Zwracam sie z prozba do wszystkich, potrzebuje biletu do gdanska, lub jakiegos transportu. Znalazlem sie w nieciekawej sytylacji mianowicie nie pochodze z ostroleki tylko wlasnie z okolic gdanska, jakis czas temu zgubilem dokumenty, pracowalem tutaj jednakze firma upadla i nie otrzymalem ostatniego wynagrodzenia, i przez to nie mam jak wrocic do domu, moge ten bilet nawet odpracowac… Niestety nie posiadam rowniez telefonu, sprzedalem go gdyz nie mialem juz zadnych pieniedzy. Gdyby ktos chcial mi jakos pomoc to bede bardzo wdzieczny. od 14.30 bede czekal na lawce przy wejsciu na dworzec pks. jestem w niebieskawej bluzie, obok mam biala siatke. Bilet kosztuje 65 zl, wiem ze to duzo, jesli ktos moglby jakos pomoc bo bardzo prosze aby podejsc na ten dworzec, nie jest to zadnen zart… Autobus jedzie o godzinie 22.10. Oglosznie pisze z salonu media expert
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Infom »

coś mi tu nie pasuję, z miesiąc/dwa pisałeś na forum, że pochodzisz z okolic Łomży i nie masz pracy i potrzebujesz jedzenia itp itd, że pracujesz tylko czekasz do 10 tego na wypłatę, telefon, że zgubiłeś a teraz piszesz, że sprzedałeś.
Moim zdaniem coś za bardzo kręcisz i naciągasz ludzi!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Infom »

tu Twoja treść z poprzedniego założonego tematu z dn 13.09.2014 :

'Witam wszystkich użytkowników portalu.
Zwracam się z wielką proźbą do was forumowicze, mianowicie od niedawna mieszkam w Ostrołęce. Trochę mi się namieszało w życiu mianowicie, pracowałem na wstępe w jednej z firm sprzedażowych w łomży, niestety zostałem zwolniony i nie zobaczyłem swojego wynagrodzenia, aktualnie pracuje w jednej z firm tutaj na miejscu, pech chciał że tydzień temu zgubiłem portfel wraz z wszystkimi dokumentami i pieniędzmi, wypłata w tej pracy będzie dopiero po 20, a nie mam żadnych środków do życia, zwracam się z próźbą do ludzi dobrej woli, jeśli macie w domu jakąś pracę do wykonania, bądz zechcieli by mi państwo jakoś pomóc, będe niesamowicie wdzięczny bo w tej chwili to nawet nie mam co zjeść...
Pozdrawiam'
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Infom »

Tu ostatni post z dn 13.09.2014 http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... 014#p77014
W drugiej pracy tak samo cie oszukali i nie wypłacili pensji?
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Andrzej1 »

Hmmm, chciałem pomóc, ale rzeczywiście coś mi tu pachnie nieładnie....
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Laura »

Ja pomogłam mu wcześniej, sporo przed tym pisaliśmy. Mówił, że pochodzi z okolic Gdańska, do Lomży przyjechał za pracą, a teraz pracował w Ostrołęce, więc by się zgadzało. Telefon zgubił, a raczej mu ukradli wraz z portwelem i dokumentami. Może telefon który sprzedał kupił po wypłacie. Najwyraźniej znów stracił pracę i chce wrócić do ojca alkoholika. Nie wydaje mi się to ściemą, chłopak chciał za jedzenie które mu dałam zrobić coś, tzn pociąć drzewo czy wrzucić węgiel.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Infom »

bo większe prawdopodobieństwo, że nie palisz drewnem i nie masz węgla to to zaproponował :)
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Laura »

Infom pisze:bo większe prawdopodobieństwo, że nie palisz drewnem i nie masz węgla to to zaproponował :)
Dobre:) Akurat palę i drewnem i węglem:)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: Infom »

Jak są chęci w człowieku można pomóc, nas może oszukać, ale Pana Boga nie oszuka :)
wejer1993
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2014, 14:09

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: wejer1993 »

Witam ponownie.
Niestety dopiero co byłem w stanie odczytac te posty na forum. Widzę że niechcący wywołałem burzę krytyki na mój temat, ale cóż, wcale się nie dziwie.
Tak jak napisała Laura która kiedys mi pomogła. Pochodzę z Okolic Gdańska, konkretnie z Wejherowa, ok 50km. od gdańska. Do łomży przyjechałem do pracy w lutym, tam pracowałem do końca lipca. Później przeniosłem się do Ostrołęki, równiez miałem pracować tutaj jako przedstawiciel handlowy, i tak też było, była to umowa zlecenie, ostatnią dostałem do końca września. Wtedy stwierdziłem że mimo wszystko lepiej wrócę do siebie, tam mam przynajmniej jakiś znajomych i łatwiej bedzie mi powrócić jakoś do normalnego życia. za okres sierpnia miałem otrzymac wynagrodzenie do 15 października, lecz niestety ani "szefa" ani pieniędzy już nie widziłem, niestety nie mam jak tego zgłosić, bo tak jak pisałem nie posiadam dokumentów. Co do telefonu to gdy po ostatnim poście na forum dostałem pieniądze to telefon zakupiłem, lecz w ostatnich dniach skończyły mi się pieniądze i byłem zmuszony go sprzedać.
W poniedziałek wróciłem się o pomoc do Ostrołęckiego MOPS'u, w załączniku przesyłam skan podania które pani kazała mi napisać, jednakże niestety jak to bywa w polskiej biurokracji muszę czekać na odpowiedz która będzie najszybciej w czwartek. Dlatego też moja proźba jest nadal aktualna, autobus odjeżdza z ostrołęckiego PKSu o godzinie 22.10. Jest to prywatny Autobus PKS Express, wczoraj rozmawiałem z jego kierowcą, lecz niestety nie zgodził się mnie zabrać bez pieniędzy. Gdyby mimo wszystko ktoś jednak mi uwierzył i chciał jakoś pomoc, do godziny 18 mogę korzystać z komputera więc proszę o kontakt tutaj na forum, bądz na PV.
Pozdrawiam serdecznie
Załączniki
Skan podania2.jak-zmniejszyc-fotke_pl (3).jpeg
adobo
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2014, 16:16

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: adobo »

Gdzie jesteś? Jak cie poznac? Ewentualnie o której i gdzie będziesz.
wejer1993
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2014, 14:09

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: wejer1993 »

Napisałem informacje w prywatnej wiadomości.
wejer1993
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2014, 14:09

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: wejer1993 »

Chciałem bardzo serdecznie podziękować użytkownikowi adobo, który zainteresował się moim problemem i otrzymałem od niego pomoc. Dzięki temu będę mógł w dniu dzisiejszym wrócić do siebie a nawet wyrobić dokumenty. Jestem naprawdę wdzięczny i ostrołękę będę szczęśliwie wspominał :) Pozdrawiam
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Pomocy! Potrzebny bilet do Gdanska

Post autor: _RAMZESEK_ »

Witam

Mowilem Ci jak sie widzielismy, zebys pisal do mnie w razie jakichkolwiek problemów ;)

Grunt, ze sie udało ;)
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
ODPOWIEDZ