Odszkodowanie po wypadku

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
janek84
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 mar 2015, 9:58
Lokalizacja: Ostrołęka

Odszkodowanie po wypadku

Post autor: janek84 »

Witam

Jakiś czas temu, uległem wypadkowi komunikacyjnemu (podróżowałem jako pasażer w samochodzie, w który uderzył jadący za nami pojazd). W wyniku wypadku odczuwałem silny bul karku, szyja wydawała się sztywna jak kołek, a wkrótce po tym zaczęła mnie boleć głowa. Z czasem odczuwałem silne zawroty głowy i miewałem zaburzenia równowagi. Od razu poszedłem do lekarza i zacząłem leczenie i rehabilitację, która była dosyć droga i uciążliwa.

Zgłosiłem to Towarzystwu Ubezpieczeniowemu, w którym sprawca wypadku miał OC. Szybko dostałem odpowiedz, że mój wniosek został rozpatrzony negatywnie, i że nie dostanę zwrotu za koszty leczenia i żadnego zadość uczynienia, jednocześnie poinformowano mnie że mogę się odwołać do sądu.

Kolega przekonał mnie żebym nie odpuszczał, zacząłem dużo czytać o podobnych przypadkach, poradziłem się kilku osób, w końcu przekazałem sprawę do kancelarii specjalizującej się w odszkodowaniach. Sprawa trafiła w końcu do sądu.
Po ponad półtorarocznej walce w sądzie zostało mi przyznane odszkodowanie, choć osobiście znam kilka przypadków, w których odmówiono odszkodowania.

Jeżeli ktoś ma podobny problem, chętnie doradzę, znam już cały proces.
Awatar użytkownika
zWiatrem
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:26

Re: Odszkodowanie po wypadku

Post autor: zWiatrem »

Spam
silny bul karku
Smutne że błędne słowo używane zbyt często, staje się, może się stać obowiązującym w słownictwie.
--
Awatar użytkownika
janek84
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 mar 2015, 9:58
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Odszkodowanie po wypadku

Post autor: janek84 »

Pozostaje bić się w pierś :/
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Odszkodowanie po wypadku

Post autor: sylwor »

Z czystej ciekawości....
.....data wypadku i numer sprawy w towarzystwie ubezpieczeniowym ?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Odszkodowanie po wypadku

Post autor: Infom »

toć to widać od razu, że to reklama firmy która zajmuje się odszkodowaniami :) ale oczywiście z jednej strony na plus, bo może "pomagają" rzeczywiście w wypłacie odszkodowania hm
ODPOWIEDZ