Rozjeżdżający się szablon na Allegro

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Rozjeżdżający się szablon na Allegro

Post autor: samanta »

Nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie. W każdym razie sprzedaję coś na Allegro i zakupiłam jakiś tani szablon, tyle że on mi się rozjeżdża w edytorze wizualnym i nie wiem jak to poprawić, bo z tego co czytałam to coś trzeba poprawić w kodzie (poprawianie tylko w edytorze wizualnym nie działa). Ja nie mam pojęcia o co chodzi :) Czy jest tu ktoś kto mógłby mi to poprawić? Z góry dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rozjeżdżający się szablon na Allegro

Post autor: Qrzysio »

Jak Ci się rozkręci sprzedaż to rozważ stworzenie własnego szablonu z wdrożeniem. Tworzymy nowe i poprawiamy istniejące szablony. Zapraszam: http://www.pronet.ostroleka.pl.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rozjeżdżający się szablon na Allegro

Post autor: sKaLpeL »

Qrzysio pisze:Jak Ci się rozkręci sprzedaż to rozważ stworzenie własnego szablonu z wdrożeniem. Tworzymy nowe i poprawiamy istniejące szablony. Zapraszam: http://www.pronet.ostroleka.pl.
Możesz przedstawić przykładowe szablony jakie stworzyliście oraz ceny ile taki szablon kosztuje ?

Interesuje mnie również cena stworzenia sklepu internetowego
Jasiek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2015, 14:20

Re: Rozjeżdżający się szablon na Allegro

Post autor: Jasiek »

Tak oczywiście, że to się poprawia w kodzie (różne znaczniki w CSS typu div, border itp) wystarczy, że ten kod mi podeślesz tutaj albo mi go wyślesz w wiadomości prywatnej ok? Bo chyba sama sobie z tym nie poradzisz. Chociaż możesz próbować zawsze, tego nikt Ci nie zabrania.
jan_lolak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2015, 10:40

Re: Rozjeżdżający się szablon na Allegro

Post autor: jan_lolak »

Tak naprawdę to taki szablon nie jest taki skomplikowany. Popróbujesz i sam do tego dojdziesz.
ODPOWIEDZ