Triada

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
ratatata
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:03

a wiec tak...

Post autor: ratatata »

Nie wiem czy to jest miejsce odpowiednie do komentowania tego typu rzeczy powinno sie to robic raczej na forum muzycznym ale napisze kilka slow od siebie a wiec tak zaczne ze muzyka robiona przez Bidona jest naprawde na wysokim poziomie podobaja mi sie instrumenty ktorych uzywa w podkladach widze ze chlopak naprawde rozwija sie w tym kierunku i mysli profesjonalnie o tym co robi pozatym rozkminia nawet dobre refreny. Binek mlodziaszek ktory dal sie poznac falstartem artystycznym no ale z numeru na numer idzie mu coraz lepiej dobra barwa glosu i technika tylko w moim mniemaniu nie mozna przekladac tego ponad tresc ale to juz osobista kwestia kazdego sluchacza czy ma ochote na poucinane techczninie rymy sztyki patyki czy na kolesia ktory rapuje prosto z mostu nie zastanawiajac sie dlugo co chce nam przekazac zachowujac rowniez przy tym technike. Co do trzeciego ziomka naprawde nie chce sie wypowiadac bo nie zachwycil ani nie zachwyca mnie zaden projekt tego czlowieka a tym bardziej jego kompana z bylego skladu rapuje on sobie poprostu i niech tak zostanie. W ogolnym odniesieniu do calego skladu mysle ze jest on ciekawy i pooprzez bidona i jego zaciecie moze gdzies ich wkrecic. W Polsce wychodza na legalu rozne plyty sami zastanawiamy sie dlaczego ta a nie inna wszystko zalezy i tak od ukladu. Pozatym chlopaki nie naleza do grona rapu ulicznego nie mowie tu o monotematyce tekstow tylko o klimacie calych projektow nie naleze do wielbicieli takich numerow jakie robi triada poprostu chcialem obiektywnie ich ocenic mysle i mam nadzieje ze kolejne numery nie beda coraz bardziej przypominac Meza i podobnych jemu tylko w lepszym wykonaniu technicznym. Pozatym zycze powodzenia bo jak by nie bylo dobrze jak ostrolecka scena rozwija sie troche szybciej niz robia to chlopaki z Fanatyka . Pozdrawiam.
ziaro
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:12

Post autor: ziaro »

taka prawda jak wyzej :D
ODPOWIEDZ