Szkło hartowane do telefonu

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Szkło hartowane do telefonu

Post autor: przeklinak »

korzysta ktoś może ?
lepsze te w komisach za 30-40 zł czy te za 10 z allegro ?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: szkło hartowane do telefonu

Post autor: Infom »

Zależy do jakiego telefonu, czasami nie na wszystkich fajnie leży.

Szkło czy na allegro czy w komisach jest takie same.
Wiadomo inne koszta każdy ponosi wprowadzeniu biznesu i stąd te ceny .

... a czy szkło pomoga? pomaga i to bardzo, ale tak jak pisałem na samym początku, potrafi popsuć wygląd telefonu :) ale coś za coś :)

P.S. kup w komisie daj zarobić swoim :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: szkło hartowane do telefonu

Post autor: Qrzysio »

W komisach kosztują do nowych modeli nawet 70 zł. Kupiłem jedno, usłyszałem od młodego sprzedawcy "teraz to panu nawet ryska się nie pojawi". Szkło pękło, ekran na szczęście nie. Nie wiem czy to szybka uratowała ekran, czy ekran i tak by swoje wytrzymał, ale postanowiłem żadnych doklejanych chińskich szybek więcej nie kupować.
dziadkoza
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 11 lut 2009, 13:50

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: dziadkoza »

Qrzysio pisze:W komisach kosztują do nowych modeli nawet 70 zł. Kupiłem jedno, usłyszałem od młodego sprzedawcy "teraz to panu nawet ryska się nie pojawi". Szkło pękło, ekran na szczęście nie. Nie wiem czy to szybka uratowała ekran, czy ekran i tak by swoje wytrzymał, ale postanowiłem żadnych doklejanych chińskich szybek więcej nie kupować.
dzięki tej szybce nie pekl Ci wyświetlacz...
lepiej jak pęknie szybka za pare zl niż wyświetlacz do wymiany za kilka stowek...
Ja do swojego kupiłem na e-bayu za 1,20$ :) i sam nakleiłem. Szybka w użytkowaniu w niczym nie przeszkadza i jak się dobrze naklei to i estetycznie wygląda...
JA polecam... już kilka razy uratowala wyswietlacz
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: szkło hartowane do telefonu

Post autor: przeklinak »

Qrzysio pisze:W komisach kosztują do nowych modeli nawet 70 zł. Kupiłem jedno, usłyszałem od młodego sprzedawcy "teraz to panu nawet ryska się nie pojawi". Szkło pękło, ekran na szczęście nie. Nie wiem czy to szybka uratowała ekran, czy ekran i tak by swoje wytrzymał, ale postanowiłem żadnych doklejanych chińskich szybek więcej nie kupować.
tak jak pisze dziadkoza właśnie to jest jedno z zadań tego szkła że ono przejmuje siłę uderzenia a nie wyświetlacz
kupiłem i na razie wygląda to ok ale dopiero po jakimś czasie zobaczymy czy spełnia swoją role ;)
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: cichy117 »

A ja się zapytam, skąd takie tezy że szkło uchroniło wyświetlacz przed pęknięciem? Jakieś dowody że akurat przy konkretnym uderzeniu musiałoby pęknąć? To są tylko domysły, a szkło tylko efekt placebo
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: przeklinak »

mi najbardziej chodziło o ochronę wyświetlacza przed zarysowaniami gdyż nosze obok tel klucze itp ;)
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: cichy117 »

Jeśli chodzi o zarysowania to jak najbardziej
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: przeklinak »

Ale jak poczyta sie trochę to w specyfikacji szkła jest że niby przejmuję cześć siły uderzenia i chroni w ten sposób wyświetlacz
pinfrok124
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2016, 14:04

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: pinfrok124 »

Moje kosztowało 30 pln a wytrzymało tydzień, ale lepsze to niż wymiana wyświetlacza
Kresz
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2016, 8:15

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: Kresz »

umówmy się, ze to szkło hartowane;) To wzmacniana folia ;] Ja kupiłem folię za 35 zł na allegro i jestem zadowolony, chociaż jak używam tel jako gps to wdać smugę odbijanego swiatła (noszę okulary)
Endriuu
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2017, 11:51

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: Endriuu »

Moja żona kupowała folię w sklepie znajdującym się w jednej z galerii handlowych. Sprzedawca był uprzejmy i profesjonalnie nakleił produkt, na wcześniej wyczyszczony ekran.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Szkło hartowane do telefonu

Post autor: cichy117 »

Bo tu chodzi o reklamę, a nie o opinię
Zablokowany