Ryś

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

a osobiście? polecasz/polecacie?
;)
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

Hmm... nie wiem jak już Ciebie oceniać Mis'iu2... :/ Skoro taki z Ciebie "znawca wszystkiego" to po co zakładasz nowy temat na forum wklejając opinię innej osoby... Naprawdę czytałem Twoje niektóre posty z wielkim zaciekawieniem, jednakże patrząc na ostatnie Twoje "wypociny" śmiem twierdzić, że jesteś tu tylko po to aby za przeproszeniem "spamować", zero inwencji twórczej, same kłótnie, wklejanie cytatów itp...

To by było na tyle...

A co do filmu "Ryś" to niestety radził bym nie polegać na opinii innych tylko obejrzeć samemu... Jeszcze niestety nie miałem okazji, ale... Polska produkcja to Polska produkcja... Na pewno film godny polecenia! :)

Pozdrawiam!
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Gdybyś przeczytał uważnie to wiedziałbyś ,że e film obejżałem , .Opinię Marczewskiego w dużej mierze podzielam i mam bardzo podobne zdanie o filmie . Na pewno film jest momentami śmieszny ale zabrakło mu tego czegoś co nazywa się fabułą . oraz tego co sprawia że zapamiętujemy historię opowiedzianą przez reżysera na na długo
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

ja bylam n aRysiu i polecam. szykowlam sie na jakas kaszane ale ogolnie spoko i sie wychichalam
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Ja też właśnie wróciłem z tego filmu, jest długi chyba ok 2,5 godziny ale myślę, że każdy kto lubi polskie komedie powinien to obejrzeć. Czasami (tak jak napisał Miś 2) jest nudny ale jeszcze raz polecam.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

dla mnie caly film byl ciekawy, szczegolnie fragmenty o zydach i komunistach
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

"Ryś" dobry film...polecam
ODPOWIEDZ