Strona 1 z 1

Zaplecze duchowe dla Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

: 15 lip 2016, 16:30
autor: Wiesława
W związku z dziełem Nieustannej Koronki do Miłosierdzia Bożego, w które można włączyć się poprzez stronę https://www.faustyna.pl/zmbm/nieustanna ... go-zapisy/ zauważyłam, że czasem brakuje chętnych do modlitwy i wtedy bez względu na porę dnia czy nocy Siostry muszą pełnić rolę poborowych.
Może osoby, które z różnych powodów nie mogą wybrać się na Światowe Dni Młodzieży albo na pielgrzymkę do Łagiewnik zechcą od czasu do czasu włączyć się w Nieustanną Koronkę do Miłosierdzia Bożego?

https://www.faustyna.pl/zmbm/nieustanna ... go-zapisy/ Sprawa jest bardzo prosta. Trzeba sobie przez internet wybrać dzień i godzinę, a potem pamiętać o modlitwie :)

Re: Zaplecze duchowe dla Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

: 15 lip 2016, 21:34
autor: PIq5
Obrazek

Re: Zaplecze duchowe dla Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

: 20 lip 2016, 11:17
autor: grs

Re: Zaplecze duchowe dla Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

: 22 lip 2016, 18:12
autor: Wiesława
- Mam za sobą tylko jeden semestr studiów teologicznych, ale sporo przecież wykładają nam księża podczas niedzielnych homilii: z jakichś rekolekcji w ostrołęckiej farze (które były lata temu) zapamiętałam taką oto opowieść o niebie i piekle:

- Jak wygląda piekło?
Stoi tam duży garnek z gorącą strawą a ludzie w tym piekle mają baaardzo długie łyżki - tak, żeby każdy mógł z tego wspólnego garnka zaczerpnąć. Ale z powodu długości łyżki nikt nie jest w stanie donieść tej strawy do własnych ust i dlatego wszyscy są głodni i jest tam płacz, pomsty, szloch i zgrzytanie zębów.

- Jak wygląda niebo?
Stoi tam duży garnek z gorącą strawą a ludzie w tym niebie mają baaardzo długie łyżki - tak, żeby każdy mógł z tego wspólnego garnka zaczerpnąć. I jest tam radość wieczna i wesele, ponieważ ludzie karmią się nawzajem.

Re: Zaplecze duchowe dla Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

: 02 lut 2018, 14:13
autor: Markus
Fanatyzm nie jest drogą do nieba , a w Twoim przypadku to mało powiedziane, odpychasz ludzi od wiary i mam nadzieję ,że będzie Ci to policzone. Twoje idiotyczne odpowiedzi wyrwane z kontekstu też . Piekło czeka.