vectra b czy peugeot406

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
darek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2007, 12:16

vectra b czy peugeot406

Post autor: darek »

witam chce kupic autko rocznik ok 99 i nie wiem co lepiej vectre czy peugeota406, a moze starsze audi a4 z 97r
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

heh niezły dylemat jeżeli vectra b to nie silnik 1.6 16v bo tym ja latałem i nie polecam za mały silnik do tej bryły auta a audi a4 :? przynajmiej mi sie z wygladu nie podoba a tak jak wyzej koles wspomniał o vw w tej cenie fajny golf IV juz by był w diselku :D teraz mam astre II w dislu i disel jest spoko
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Mam vectrę B '96 z silniczkiem 1,7 TD i polecam, cud techniki ani nówka sztuka to nie jest ale osiągi mogą być, troszkę mulasty z pod świateł ale najważniejsze, że oszczędny i cześci też niedrogie, jak narazie nigdy nas nie zawiodła 8)
Obrazek
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

..

Post autor: DonPomidor »

a ja tam polecil bym ci omege z 97r . wyrwiesz za podobna cene co vectre ok 15-18tys juz bedzie ok.
ja sie bujam 2.0 16v i ma juz nacykane 250 tys...jak sprowadzilem
2 lata temu miala 160 tys...i nie nie mam gazu
auto ktore pali ok. 10l w miescie i ok 7,5 w trasie nie wymaga gazu ..!!
furka w full wersji z drew. elementami i climatronikiem ..po prostu miodzioo
kilku mechaniorow mowilo ze sie dobrze gazuje te silniki ale ja nie chcialem niszczyc takiego autka ... a diesla nie trawie -gorzej niz w ciagniku :D ...
poszukaj omegi a bedziesz bardziej zadowolony ...
looknij w komisy i czasem ludzie kartki naklejaja na autko tak tez mozna kupic cos dobrego ...podkreslam dobrego nie taniego.. bo co jest tanie to trzeba pozniej i tak dolozyc do tego...
... :D
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ja mam teraz Vectre 1.6 16v i jest taka sobie...Kiedyś mieliśmy omegę i trzeba przyznać że super fura w miarę rozsądnej cenie... Miodzio ja miałem taką z 94 ale to było w 98 więc nie tak źle :twisted: Ale i tak Passat b6 rządzi :twisted:
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Trochę?? Za 30 tys to kolo może sobie kupić vectre i tego peugeota406. :twisted: :lol:
ODPOWIEDZ