Neostrada TP

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Neostrada TP

Post autor: Amber »

Jakiś czas temu poruszany był temat kar dla Telekomunikacji Polskiej. Kary związane były z usługą neostrady (chyba). doczytałem się wtedy o możliwości rozwiązania umowy bez żadnych komplikacji prawnych. Czy ktoś wie może na czym polegało całe to zamieszanie wokół TPSA?

Slyszałem o zniesieniu limitów transferu. Ale czy, komu, kiedy i dlaczego Tepsa miała zwiększyć szybkość? (głównie chodzi mi właśnie o to).
Będe b. wdzieczny za odpowiedz, kogoś kto orientuje się w temacie. Prosze bez zbędnych offtopiców i postów typu "nie wiem" ; "chyba".
nie czekam takze na linki do innych forow i stron powiazanych z TP. Szukalem i niestety nie udalo mi sie nic sensownego wyczytac. Interesuje mnie konkretnie, czy zostanie zwiekszona szybkosc uzytkownikom neostrady TP '512'. A jeśli tak, to kiedy.

pozdrawiam.
;)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Z tego co się orientuje to neo 128 poszło razy 2 ,więc 128 już nie ma i na każdym nie ma limitu(na jakiejś stronie to pisało... może nawet na stronie tepsy...). I tak jeszcze przy okazji to TP niezłą karę dostała :) 380 mln czy coś takiego za za dużą cenę utrzymania linii. najsss
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

czy to znaczy ze innym uzytkownikom neostrady, tym z wieksza szybkoscia, nie beda jej zwiekszac? (innym niz 128).
;)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Z tego co wiem to tak. Tam pisało że tylko zwiększą ze 128.... dlatego pół Polski do netii przełazi :) zobaczymy co z tego będzie
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

oluś też mam 512 i z tego co wiem to nic nie zwiększą nam :( a zrezygnowac bez zadnych kar itd. moznabylo do 14 lutego
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Hehe... ja zrezygnowałem w czasie i teraz mam 1 mb netie... i do tego przez 2 miechy płacę po 7 zł a potem normalnie tak jak na umowie bo jakieś opóźnienia były i to tak w drodze rekompensaty :P A z tego co ja słyszałem to TP miało zapłacić dwie kary... Jedna w wysokości 300 mln a drugą 350 mln :twisted:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

te 300 mln to nie do końca. Jest to 3% jakiegoś przychodu TP, co daje ok 300 mln zł. Wcześniej UKE narzuciła TP karę 100 mln zł. O innych nie słyszałem, ale co tu dużo mówić. Mamy tańszy internet.
ODPOWIEDZ