Podam wam pare sposobów zarobienia przez Net

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

chyba Hajcu sie mowi a nie hajs?! tak chyba jakis hip hopowiec powiedzial...hm no ale nie wazne
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Nie ma nic za darmo.
Może i zarobisz parę groszy ale za to ktoś sprzeda twoje dane osobowe warte wiele więcej.
Nie dajcie się zrobić w bambucho!
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

trzeba chyba pół roku sie w to bawic zeby dostać pierwsze 15zł... dziękuje już wolałbym tygodnik roznosić szybciej bym sie dorobił :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

chicoonline może zdradzisz ile się dorobiłeś?
Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Co do tej aktywności przy kompie to też są na to sposoby... szwagier jak studiował to się w takie dorobki bawił i miał program który po włączeniu poruszał kursor myszki i jak np z siostrą na weekend przyjeżdżali to się mu cały czas kasa biła...
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

ale co? zarobił jakieś sensowne pieniądze ? no dobra - takei przynajmniej troche sensowne
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Jak on wtedy siedział w akademiku z siostrą i mieli stypendia i dorabiali przez neta i poprawiali jakieś zamazane kartki czy coś takiego to na akademik starczało i trochę życia... No i oczywiście rodzice pomagali jak im brakowało... Nie wiem ile dokładnie, jak szwagier będzie to się go spytam i napiszę.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nie słuchajcie takich ściem. To wszystko to bezsens. Bez pracy i własnego wkładu nie ma kasy.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Życzę powodzenia. Tylko nie wyłonczaj, to może na prąd ci się uzbiera, o ile ci wypłacą.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Czy ja wiem czy dopiero... Zarabiać przez neta można już o bardzo dawna... Mój szwagier zarabiał już tak 6-7 lat temu...
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A może ktoś jednak poda konkretnie ile zarobił i zobaczył te pieniążki w ręku (nie na jakimś liczniku na www) :?:
Obrazek
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

niestety ja Ci nie udowodnię tego,ponieważ jeszcze nie wypłacałam.. i nie mam zamiaru szybko wypłacać :P chcę poczekać aż się uzbiera naprawdę ładna sumka i wtedy wypłacę i będę się cieszyć tym co mam :P
na tamtej stronie podałam forum (tu nie chcę bo to chyba niezgodne z podawaniem innego forum,tzn.ja tak myślę :P ups :oops: już to zrobiłam :lol: ) tam masz kilkanaście,bądź kilkadziesiąt dowodów !! nie wierzysz? to po prostu się nie wciągaj w to..nikt nie zmusza..po prostu ja podałam,by i inni się zapoznali z tym bardziej! może kogoś to zainteresuje i będzie chciał w tym uczestniczyć... lub w czymś innym ! POLECAM google,trochę czasu i sami się przekonacie :P !! zarabiać w Internecie można naprawdę na kilka sposóbów.. trzeba tylko uwierzyć i chcieć! reszta już pójdzie sama !!

Niko tak wiem, ale w PL po prostu się to rozszerza na wielką skalę!
jak widać u nas w Oce mało osób w to się bawi..może jest większość ale nie piszą o tym nigdzie.. może się wstydzą :roll: może nie wierzą w samych w siebie i w możliwości co można osiągnąć przez Internet :?
po prostu pokazaliśmy Wam że takie coś jest :P a co zrobicie to już Wasza sprawa 8)

pozdr! ;)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A więc tak... szwagier zarabiał przez ,,avp speedit'' czy coś takiego nie wiem czy dobrze napisałem. Powiedział ze on miał normalną umową z nimi i zarabiał jakieś 400-700 zł miesięcznie. I to polegało na tym że były jakieś cyferki trudne do odczytania i on je odczytywał i wpisywał w okienko i enter i było następne do odczytania... a to że jest w necie i zarabia też miał ale nie pamięta ile za to miał kasy
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

chicoonline pisze:A Ja was normalnie namawiam

Ty lepiej do gównianych interesów to ludzi nie namawiaj :wink:

Większość tych sieciowych zarobków to pic na wodę fotomontaż (jak to powiedział ostatni Pan minister Ziobro). Większość z tych firm jest po prostu niewypłacalna.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

chicoonline wiem czemu namawiasz,bo chcesz zwerbewoć refków :lol: normalka :P każdy tak pisze :lol: ja mam 23 tyś :P i dziwne że Ty przy 1tyś miałeś już €uro :shock: :lol: no cóż może masz "inny " przelicznik :o albo to chwyt reklamowy :P :lol2: mniejsza z tym :) trochę musisz jeszcze poczekać zanim wypłatę dostaniesz... :lol:

Niko może i tak,dla mnie ta firma jest nieznana... ale jak widać dużo nie musiał się napracować :lol: :wink:
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Na tym świecie NIE MA NIC ZA DARMO!
Ogarnijcie się łebki. Te 'firmy' są albo krótkotrwałe albo niewypłacalne.
Lepiej być nie może...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Sorki retsam ale p.i.e.r.d.o.l.i.s.z jak potłuczony... Mój szwagier tak parę lat jak studiował dorabiał i miał zawsze kasę na koncie na czas...A w ogóle to nawet jeśli się natniesz to co ?? I tak nie masz żadnego wkładu finansowego więc nie masz nic do stracenia wiec zdaje mi się że niema się czego obawiać. :twisted:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Niko a mój szwagier to wyprowadzał na spacer fretkę na smyczy bezprzewodowej...Wierzysz?? :wink:

Nie próbowałeś------>Nie wiesz------------>Nie doradzaj
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Zgadzam się z Tobą retsam bo już sam się jakiś czas temu na takim rodzaju zarabiania kasy przejechałem. Niko ,nie wiesz nie wypowiadaj się. Spróbuj i wtedy zdaj nam relację z poważnej ilości kasy ,którą zarobisz :wink: albo i nie.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

No i co tracisz?? miejsce w skrzynce?? To się do takich rzeczy nową zakłada a potem się olewa... Ja nie próbowałem i wcale tego nie ukrywam... A czy 24/7 to wątpię bo by pewnie magistra nie zrobił... Pytaliście się ile się zarabia to spytałem szwagra i napisałem... A jak nie wierzycie to wasza sprawa... A raczej jak jakaś firma działa kilka lat i jest wypłacalna to sie tak z dnia na dzień nie zwinie...(chyba) Co innego jeśli powstaje nowa firma o wątpliwym pochodzeniu to owszem macie racje...
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Niko pisze:No i co tracisz?? miejsce w skrzynce?? To się do takich rzeczy nową zakłada a potem się olewa...
W taki sposób SPAM zapycha sieć a dzięki temu tobie neostrada czy pokrewne wolniej działa. Użyszkodnik.
Ciekaw byłbym też twojej reakcji gdyby na twoje imię i nazwisko przyszła by paczka(nie chciana oczywiście) a ty byś musiał za nią zapłacić. Albo jakby ktoś otworzył konto w banku na twoich danych osobowych, a w razie problemów byłbyś winny ty. No i wg. ciebie nic nie jest do stracenia?
Niko pisze:A raczej jak jakaś firma działa kilka lat i jest wypłacalna to sie tak z dnia na dzień nie zwinie...(chyba) Co innego jeśli powstaje nowa firma o wątpliwym pochodzeniu to owszem macie racje...
Pamiętaj że nie podpisujesz umowy jako pracownik a firma jako pracodawca więc mogą oni zrobić z twoją wypłatą co chcą. Najczęściej po prostu dostaniesz bana jeśli za dużo zarobisz ;p(częsty przypadek-ban za pseudo złamanie regulaminu)
Jedynym źródłem na jakiś pewny zarobek jest google adsense ale i na tym grosze zarobisz.
Jak jesteś mądry to nie dasz się naciągnąć.
Lepiej być nie może...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Ja wole google adsense ... w jakies 3-4 tyg zarobilem 110 dolarow ;]
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

hAeS pisze:Ja wole google adsense ... w jakies 3-4 tyg zarobilem 110 dolarow ;]
Zarobiłeś...(???)... co mam przez to rozumieć? To, że zarobiłeś, opłaca się i zarabiasz dalej, czy to , że zarobiłeś i odpuściłeś sobie? (wtedy musiałyby być chyba jakieś minusy) :wink:

To jak warto ,czy nie warto? Tego programu nie testowałem , ale Eurobarre i jemu podobne polskie stronki i programy to raczej lipa.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
chicoonline
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 lut 2007, 11:40

Post autor: chicoonline »

Na tej stronie jest wszystko ladnie opisane po POLSKU!!!,i sa dowody wyplat na e-goldi paypal .A kto w to wejdzie to juz jego dill ....

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 mar 2007, 10:38 przez chicoonline, łącznie zmieniany 1 raz.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ooo... widzę że kolega Ostrego słucha... :twisted: To jest prawdziwa muza :twisted:
ODPOWIEDZ