Sprawdzony kurier

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
rikooo
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2017, 10:29

Sprawdzony kurier

Post autor: rikooo »

Jakie firmy kurierskie polecacie ?
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: sprawdzony kurier

Post autor: Markus »

zajdź do epaki tam masz możliwość wyboru . bardzo dobre są paczkomaty
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: sprawdzony kurier

Post autor: satek15 »

Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: sprawdzony kurier

Post autor: Infom »

rozwiń co masz na myśli, czy pod względem ceny czy obsługi czy co?
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: sprawdzony kurier

Post autor: Tyson »

ja korzystam z furgonetka.pl
moją też swoją apkę do monitorowania przesyłek.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: sprawdzony kurier

Post autor: samanta »

http://www.apaczka.pl/ - jeszcze się nie zawiodłam. Naprawdę nie polecam DPD, nie wiem, czy to tylko u nas w mieście, czy tylko w moim regionie, ale niedostarczanie przesyłek i stemplowanie 'adresat nieobecny' na porządku dziennym.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: sprawdzony kurier

Post autor: AZB666 »

Kiedyś rozmawiałem ze sprzedawcą internetowym, który dzielił się ze mną doświadczeniami z firmami kurierskimi.
Po poszukiwaniu i próbowaniu wielu stwierdził, że każda firma jest bardzo podobna.
Różnice to czas oczekiwania na wpłatę za przesyłkę za pobraniem i kurierzy, którzy ostatecznie dostarczają towar i tu też nie ma reguły
- przez pewien czas może być super, potem człowiek odejdzie i zatrudnią kogoś np. gorszego.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: sprawdzony kurier

Post autor: Infom »

samanta pisze: 26 cze 2017, 20:39 http://www.apaczka.pl/ - jeszcze się nie zawiodłam. Naprawdę nie polecam DPD, nie wiem, czy to tylko u nas w mieście, czy tylko w moim regionie, ale niedostarczanie przesyłek i stemplowanie 'adresat nieobecny' na porządku dziennym.
raczej w Ostrołęce z DPD właśnie nie ma problemu, zadzwonią z info czy jest ktoś w domu czy ustawka na mieście, UPS najlepiej w Oce działa, nie ma Cie w domu to bez informacji wrzucają paczką do jakiegoś punktu odbioru przesyłek na mieście gdzie nawet nie podadzą informacji w którym, dopóki nie masz śledzenia chu.. się nie dowiesz na jakim etapie jest Twoja paczka.
Ogólnie jeżeli chodzi o dobre firmy kurierskie pod względem dostarczenia, obsługi itp. to cieżko stwierdzić która najlepsza. Wszystko zależy od kuriera który dostarcza Ci przesyłkę, ale też od kuriera który ja odbierze i zreszta od ludzi co robią z nią na sortowni ( a to co się dzieje na sortowni to lepiej nie wiedzieć )
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sprawdzony kurier

Post autor: sKaLpeL »

FedEx jeszcze się nie zawiodłem, ale używam też kurierów InPostu bo są tańsi, 2-3 razy zdarzyło się że paczka zamiast 1 dzień roboczy szła np. tydzień, ale to przypadek 1 na 100 dlatego cały czas korzystam z obu firm
ODPOWIEDZ