PLAY !

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

PLAY !

Post autor: mArCiNq »

co sadzicie o tym nowym operatorze telefonii komorkowej ?

czy przechodzicie ? ja tak oferte maja bardzo korzystna

wiem ze ty qrzysiu byles testerem bo pisales o tym wiec moze napiszesz cos ;) i zostajesz dalej w playu czy jednak nie ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Oferta bardzo mi sie spodoba. Zarówno w abonamencie jak i na kartę sa te same stawki. Oferty różnią się tylko ceną telefonu. Na kartę sa dość drogie, ale w abonamencie jest ok. Bardzo trafna rzeczą jst najtańszy abonament za 50zł. Otrzymujemy wtedy 70zł do wykorzystania. Umowę tego abonamentu można zawrzeć na czas nieokreślony!

Moja sytuacja jako testera wygląda następująco: Czekam na telefon od PLAY, mają mi zaoferować dowolny abonament + 1000 minut miesięcznie do sieci PLAY wykorzystywane na rozmowy/sms/mms/internet.

W ciągu 6 tygodni oferta nieco się zmieni. Ceny pozostaną te same, ale wprowadzone zostaną prawdopodobnie pakiety transmisji itp. Już niedługo będzie także salon PLAY w Ostrołęce. Na razie zainteresowani mogą nabywać telefony poprzez infolinię, niedługo rusza także sklep internetowy.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Moim zdaniem ta oferta nie różni się znacznie od ofert innych operatorów telefonii komórkowej, być może jest ona troszkę bardziej korzystna ale jak wcześniej napisałem nie nadzwyczaj specjalnie. To jest moja opinia, a co do telefonów na abonament, myślałem, że ceny będą niższe.
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

Porównując ofertę PLAY z pozostałymi operatorami jest ona narazie najkorzystniejsza. Z tego co zauważyłem nie ma jeszcze dużego wyboru telefonów. Myślę, że teraz pozostali trochę "zjadą" z cenami za rozmowy, tylko prawdopodobnie ukróci się kupowanie telefonów za 1 zł...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Telefonów nie jest może zbyt wiele, ale mamy z czego wybierać. Poza tym można wziąć abonament za 50złna czas nieograniczony. Inni operatorzy czegoś takiego nie mają!! Przenosimy sobie numer od starego operatora i nadal jesteśmy pod tym samym numerem. Żyć nie umierać.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

a jak to jest z tym czasem nieokreslony ? moge sobie np. wziasc a po 6 miesiacach rozwiazac to umowe bez zadnych kosztow ?
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

A jaki jest koszt przeniesienia numeru od innego operatora? Z tego co się orientuje, to w innych sieciach jest to za odpłatnością i nie sądzę żeby PLAY robił to za free...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

PLAY robi to za free, ale w ten sposób, że nie bierze prowizji za to że "wypisze" Cię od poprzedniego operatora. Jednak twój dotychczasowy operator pobiera opłatę chyba ok. 40-50zł za "wypisanie się" od niego.

Nie jestem do końca pewien, ale chyba tak to się przedstawia. Jak ktoś będzie wiedział na 100% jak się przedstawia tego typu sytuacja niech napisze.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A jak mam tel na kartę to też muszę płacić za ..wypisanie się'' ?? I mogę przenieść nr np nie na abonament tylko na kartę ??
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Ja to zaczekam na ruch dotychczasowych operatorów.
Ich tym bardziej jest stać na obniżenie kosztów rozmów i pewnie to niedługo zrobią.

Wcześniej czy później ceny będą tak wyrównane że play będzie siedział pomiędzy innymi operatorami. :!:
Tyle że z mała ilością użytkowników. :lol:

Pozdro dla POPaków 8)
bo...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co do przeniesienia numeru na kartę, musisz być zarejestrowany u operatora. Robiło się to poprzez wypełnienie krótkiej ankiety podając swoje dane. Jeżeli tego nie zrobiłeś, nie możesz przenieść swojego numeru, bo nie jest jakby Twoją własnością (tylko anonimowej osoby). Podejrzewam, że cała procedura przebiega w ten sam sposób.

PLAY plany ma ogromne. W ciągu dwóch lat chcą pozyskać 25% rynku. Poza tym zaledwie nieco ponad 60% Polaków ma tel. komórkowy (o ile dobrze pamiętam), zatem mają o co zabiegać. Konkurencja jest jak najbardziej zdrowa, więc wypada tylko życzyć im powodzenia. W końcu coś się w tej Polsce ruszy.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

mają jakąś ofertę w okolicach 25 zł miesięcznie ? jakiś telefon dają za niewielką cenę ? bo mam taktaka, ale jak moge miec abonament z podobnym cennikiem i jeszcze 2 fona niedrogo (i na allegro go :) ) to może, może...
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Według mnie ceny telefonów nie są takie atrakcyjne jak się spodziewałem...
Ja zaczekam na ruch konkurencji bo napewno nie pozostanie obojetna, w sumie trzyma mnie abonament w Erze więc odpada jak narazie inna sieć, jak się skończy może pomyśle o zmianie
Obrazek
ODPOWIEDZ