Filmy godne polecenia

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Filmy godne polecenia

Post autor: Czejen »

Ostatnio nie mam pojęcia co oglądać... :evil: może coś polecicie ?? Jakąś dobrą komedię :D ja polecam ,,American Pie 5-Wyścig golasów'' fajny film, z którego naprawdę można się pośmiać. :twisted:
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Equilibrium, Helikopter w ogniu, Running Scared - tyle ze to nei komedie...ale baaaardzo fajne są
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Tego ostatniego nie oglądałem :lol: zaraz ściągnę :twisted: A swoją droga to Equilibrium jest naprawdę świetne. Running Scared po przeczytaniu streszczenia też ciekawie się zapowiada więc dzięki za podanie tego tytułu.
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Szybcy i wściekli, Gladiator< to są moje typy. Zresztą moje ulubione filmy^^
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Eurotrip - świetna, nizbyt nowa komedia, mi sie podoba :D
Obrazek
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

jeszcze Lord of the Rings? XD :D kto tego nie widzial.... prison break sobie obglądnij lepiej ;) 44 odc :D troche ogladania jest
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

wszystko to co piszecie oglądałem tylko nie prison break. a jak wrócę ze szkoły to luknę Running Scared :)
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Sciagnij wszstkie 44 odc PB i masz gwarantowane 2-3 dni nie wychodzenia z chaty :D

300 - to jest dobry film
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

O tak Prison Break rlz^^ Wymiata.. Kocham ten serial^^
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

,,300'' jest naprawdę świetne!! To też już oglądałem... polecam :)
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Słyszałam o tym filmie. Ale jakoś z opowiadań znajomych mnie nie zaciekawił =/
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Różnie ludzie mówią baaaaaaaaaaaaaaaaardzo róznie.... jedni kochaja, inni nienawidza.... A PB rula ;) Lost...hmmm.... no niby fajne ale przesadzili troche...tego podobno 5 serii ma być ! .... nie dziekuje postoje... 2 obglądnołem... Jeszcze ostatnio mi sie podobał serial Heroes <- serio warty zobaczenia (ok 19 odc jest narazie) ... no i Jericho też całkiem ciekawe jest... ale zależy jaki odcicnek...czasami nudne, a czasami fajne...
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Jeszcze na tvn-nie była Veronica Mars. Bardzo ciekawy serial i nie brazylijski. Ponoć trzecia seria ma być w maju;/ MatMax Prison Break rządzi 8) Ja będe miałą odcinki do przodku niedługo:D A seri PB ma być z 7-8^^ Fajnie^^
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

DarkButerfly=) pisze:Jeszcze na tvn-nie była Veronica Mars. Bardzo ciekawy serial i nie brazylijski. Ponoć trzecia seria ma być w maju;/ MatMax Prison Break rządzi 8) Ja będe miałą odcinki do przodku niedługo:D A seri PB ma być z 7-8^^ Fajnie^^
To telenowela? 8) Ciekawy serial i nie brazylijski...hmm, argentyński, wenezuelski? Czy to ważne? Telenowela to telenowela, nieważne czy polska, ukraińska, brazylijska czy uzbecka :wink: . Hehehe

Prison Break rządził ,ale tylko dzięki pierwszej serii. Druga jest już zbyt przekombinowana, chociaż niektóre odcinki są OK i trzymają w napięciu tak, jak cała pierwsza seria. Mam nadzieję, że nie dożyję 7-mej i 8-mej ( o ile powstaną) bo całkowicie zmienię zdanie co do PB. Po takiej ilości odcinków zbytnio upodobnił by się do "Mody na sukces", albo "Plebanii" (bleeeeh... :? ), a tego bym nie zdzierżył :wink:
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Veronica Mars to serial kryminalny.;P
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

7-8 ? z tego co wiem to PB mają być 3 serie... a co do 2 serii to się zgodzę. Różnie z nią było... niektóre odcinki (zwłaszcza początek i koniec serii świetne), a inne takie-sobie-nic-sie-nie-dzialo... a mi sie chyba 2 od pierwszej bardziej nawet podobała... ale właściwie niewielka różnica bo obydwie były fajne... tylko mi brakowało więcej akcji Majkela w stylu - rozmiar śrubki na ręku i punkty wiercenia na rogach diabła i przygotowany samochód z bombą i "zwłokami" ;D ... ale np pomysł że są w Panamie i że Machone się tego domyślił ot tak sobie (chyba to tak było... juz nie pamietam dokladnie) to... :/ Ale ogólnie WARTO obejzec :)
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

MatMax pisze:7-8 ? z tego co wiem to PB mają być 3 serie...
No właśnie ja też słyszałem że ma powstać 3 seria, ale 7 i 8?? :wink:
Dark Buterfly chyba puszcza wodze wyobraźni:D Chociaż nigdy nic nie wiadomo 8)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Co do seriali to ja wiele nie oglądam bo trzeba mieć na to czas(jak się domyślam leci w określone dni o jednej porze) ale był jeden serial na który zawsze znalazłem chwilę czasu. ,,Gwiezdne wrota'' poezja dla takich maniaków jak ja :twisted:
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Dark Slayer nie mówie, że mają być o.O tylko, że słyszałam.
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

3 seria PB nie ma powstać ale JUŻ powstaje 1 odcinek w amerykanskiej tv ukaze sie bodajze 26 albo 27 sierpnia nie pamietam a nie chce mi sie sprawdzac

2 seria byla poprostu zniewalajaca tak jak i 1 ale co bedzie w 3 ? tego nikt nie wie, mam nadzieje ze bedzie rownie wciagajaca jak 1 i 2 chociaz osobiscie wolałbym żeby w 2 serii poprostu odplyneli z plecakiem i z Sarą w siną dal :D


a do obejzenia podobno ciekawa polska komedia TESTOSTERON
a co wiecej ? nie wiem teraz dzis obejze moze Klik i robisz co chcesz podobno fajny, aaa i jeszcze polski JOB podobno tez swietny
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

hyyy... do tego ,,Klik i robisz co chcesz'' się przymierzałem ale jakoś inne filmy akurat miałem. A Job jest świetny!! Po prostu super :lol:
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

polecam film "300" totalny kozaczyna....z seriali to only "lost" ...slyszalem ze ma powstac film "transformers" spilberga o tych skladanych resorakacg :D
"iluzjonista" dobry film....
"labirynt fauna" tez fajny
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

A klik... eee tam... jak sie nudzi to obejzyj.... ale to taka komedia jak z koziej d.... może raz, może 2 się uśmiechnąłem :/
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Klik nie jest komedia... Co do prison breaka to mogli by dac sie z nim na spokuj. Ile to mozna ciagnac ten serial. Staje sie coraz bardziej nudny jak Lost.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

prison ma fanow i bedzie mial ich do ostatniego odcinka ostatniego sezonu ( nie wiadomo ktorego )

a jezeli ktos nie ogladal to polecam Piraci z Karaibów 2 czesci ;) 3 wychodzi w Polsce pod koniec maja, kozacki film, a Johnny Depp poprostu genialny
ODPOWIEDZ