celebrytki a łańcuszki/naszyjniki

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
cerky6cerky6
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:54

celebrytki a łańcuszki/naszyjniki

Post autor: cerky6cerky6 »

Jak rozpoznać, który produkt jest czym?
Bo ja się na tym kompletnie nie znam - ale dziewczyna wyraziła się dość jasno: ma być celebrytka i koniec. Niby można polegać na kategoriach w sklepach internetowych... Ale skąd mam wiedzieć, czy to chodzi o coś na szyję, nadgarstek, kostkę ?!? Da się to jakoś rozróżnić w ogóle?
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: celebrytki a łańcuszki/naszyjniki

Post autor: Markqus »

Kurde czy to takie trudne
"Naszyjnik celebrytka to niezwykle subtelny i modny dodatek biżuteryjny. Inaczej nazywany jest także naszyjnikiem gwiazd, gdyż swoją ogromną popularność zawdzięcza sławnym osobom, które go sobie szczególnie upodobały. Łańcuszek w naszyjniku celebrytce jest delikatny i subtelny, najczęściej posiada on klasyczny splot. Jedynym elementem ozdobnym w tym stylowym naszyjniku są niewielkie zawieszki w rozmaitych kształtach i formach. Bardzo popularne są na przykład dodatki w kształcie serca, kółka, ażurowe, ze znakiem nieskończoności, koniczynki i wiele innych. Przywieszki dodatkowo mogą być przyozdobione elementami Swarovskiego, cyrkoniami itp. Dzięki temu każda kobieta może dobrać idealny naszyjnik celebrytkę dopasowany do jej stylu, gustu czy nawet osobistych poglądów."
cerky6cerky6
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:54

Re: celebrytki a łańcuszki/naszyjniki

Post autor: cerky6cerky6 »

Kolega nie złapał, w czym rzecz...
Celebrytki można nosić i na szyi, i na nadgarstku, i na kostce... a rzut oka nie wystarczy, żeby ocenić które do czego służy. No bo nie będą miały identycznej długości!
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: celebrytki a łańcuszki/naszyjniki

Post autor: Markqus »

cerky6cerky6 pisze: 15 kwie 2020, 14:05 Kolega nie złapał, w czym rzecz...
Celebrytki można nosić i na szyi, i na nadgarstku, i na kostce... a rzut oka nie wystarczy, żeby ocenić które do czego służy. No bo nie będą miały identycznej długości!
Załapałem - najpierw sprecyzuj CZEGO CHCESZ , potem szukaj - jesli myślisz ,że tak trudno odróżnić łańcuszek od bransoletki to jesteś w błędzie KOLEGO
ODPOWIEDZ