Ostrołęka do Moskwy.

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Światowy
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2020, 17:07

Ostrołęka do Moskwy.

Post autor: Światowy »

Nudzi mi się dzisiaj, przeczytałem wszystko na tym forum. Na co dzień opracuję po 12 godzin, więc rozgrzeszony jestem. Na pewno nie wszyscy, to oczywiste. Pozostaje mniejszość. Mniejszość to zazwyczaj prawdziwa elita :). Ale to ta większość głosowała na ******* (cenzura wycięła), który został prezydentem, to ta większość, chociaż tak koncertowo i prześmiewczo wykołowana przez partię rządzącą, nadal ją popiera. To pogranicze kretynizmu. Gdyby tak można by otoczyć was murem i zostawić samych sobie. Bez prawa głosu w polskich wyborach. I wszystkie takie Ostrołęki... Nie było by obciachu w Europie, a tak, to gdy widzą to PL na mojej rejestracji to wciskają przycisk centralnego zamka w samochodzie, a w sklepie spożywczym chodzi za mną ochroniarz. I te półuśmieszki, zupełnie jak my,0 gdy widzimy głupka jakiegoś. Hej polskie Ostrołęki, zwróćcie się do moskwian o patronat, dobrze wam tam będzie. Bądźcie dla Polski zagranicą. Czego i sobie życzę
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Ostrołęka do Moskwy.

Post autor: Markqus »

Nie wiem co bierzesz ale bierz PÓŁ.
Kficze
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 27 mar 2018, 9:32

Re: Ostrołęka do Moskwy.

Post autor: Kficze »

albo zmień dealera
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Ostrołęka do Moskwy.

Post autor: jermak »

Rozumiem, że chciałeś wzbudzić zainteresowanie przez spolaryzowanie czytających, trochę udało się.
Co do samej treści, no cóż, tak średnio licząc to w Polsce takie Ostrołęki to z 70% społeczeństwa, więc czy warto obrażać sąsiadów? Są jacy są, polubić czasem trudno, ale żyć z nimi trzeba i łatwiej żyć będzie akceptując różnorodności niż być jedynym sprawiedliwym.
ODPOWIEDZ