nowicjat dla jezuitek

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

nowicjat dla jezuitek

Post autor: Werbia »

Dzień dobry

Niezależnie od nieraz przytłaczających wniosków w poruszanych przeze mnie teamatach na tym Forum a także niezależnie od tego, czy którykolwiek prezydent Warszawy i którykolwiek prezydent Ostrołęki kiedykolwiek poprą rozwój przykościelnego i przyklasztornego muzealnictwa, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia; słuchamy i śpiewamy coraz więcej przepięknych kolęd, opodal Collegium Bobolanum w Warszawie na Rakowieckiej można zwiedzać muzeum św. Andrzeja Boboli a tutejsi Księża Jezuici czekają na kandydatki do nowicjatu dla jezuitek. - I gdyby jakaś dziewczyna przeglądająca to Forum była zainteresowana takim pomysłem na życie, serdecznie polecam kontakt w tej sprawie z O Piotrem Aszykiem SJ.

- A wszystkim, którzy mnie tutaj komentowali i czytali, życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. :D
https://werbia.blog.deon.pl
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: nowicjat dla jezuitek

Post autor: alf 78 »

Aby prowadzić na forum dyskusję niestety albo stety uczestniczyć musi też kilku użytkowników tego forum , czy Ty nie widzisz że na te Twoje oderwane od rzeczywistości pomysły nie mające ani zainteresowania (nawet się nie dziwię) i nawet prób polemizowania (podobno z :crazy: się nie prowadzi dyskusji), Na jakiejś stronie Radia Maryja nie ma forum abyś tam zasypywała swoimi pomysłami te zacne grono słuchaczy :wink:
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: nowicjat dla jezuitek

Post autor: Tapatik »

A ja proponuję książkę "Zakonnice odchodzą po cichu".
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: nowicjat dla jezuitek

Post autor: Werbia »

- A ja proponuję książkę "Najlepszy z psychologów. Jezus i mądrość duszy." :)

- Sama zresztą zastanawiam się nad nowym projektem literackim; gdybym miała z kim przeprowadzić wywiady, podjęłabym się spisania świadectw o straconych powołaniach.
https://werbia.blog.deon.pl
ODPOWIEDZ