Telefon - numer zastrzeżony.

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat

Czy odbierasz telefony z numerem zastrzeżonym

Odbieram
1
17%
Nie odbieram
3
50%
Czasem odbieram
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2005, 13:45
Lokalizacja: Gliwice - os. Obrońców Pokoju

Telefon - numer zastrzeżony.

Post autor: Henryk Mościbrodzki »

Czy daje coś zastrzeganie numeru telefonu? Według mnie, daje tylko negatywne reakcje osób, które widzą na swoim aparacie telefonicznym stosowny napis "zastrzeżony". Duży odsetek osób takich przychodzących połączeń telefonicznych nie odbiera. :idea: Ja też nie odbieram takiego telefonu, niech sobie dzwoni ... . :lol:

Dodałem ankietę.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2011, 21:55 przez Henryk Mościbrodzki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Skoro nie odbierasz takich telefonów to musisz mieć coś na sumieniu...
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Zabił syna sąsiadów :)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Jeśli jakiś ktoś puszcza klipy z zastrzeżonego to owszem... można się zdenerwować ale jeśli ktoś dzwoni z zastrzeżonego tzn że pewnie ma jakąś sprawę... Zresztą można taką osobę po głosie poznać albo poprosić o przedstawienie się... więc niewiem o co biega... Niedawno na stacjonarnych w ogóle się nr nie wyświetlały i się odbierało a teraz to wielkie chalo nie wiadomo z czego robią...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Henryk Mościbrodzki pisze:Czy daje coś zastrzeganie numeru telefonu?
Czasem chce się do kogos zadzwonic, ale sie nie chce zeby ta osoba miała Twoj nr...

btw. np ktos dzwonil do Ciebie z zastrzezonego? a moze ktos z Twojej rodziny miał wypadek (nie daj Boże) ... i dzwonią do Ciebie, a Ty to olewasz... ;]
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

hahahah :P a do mnie 3 lata temu dzwonili z zastrzeżonego i wygrałem odtwarzacz CD :)
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Post autor: M. »

Mam takie same doświadczenia jak gonzo hehe zadzwonili po odbiór (sporej) wygranej w konkursie :D Zdarza się też, że z zastrzeżonego numeru dzwoni ktoś z banku lub np. z sieci telefonii komórkowej...
Raczej nie ma się czego bać :P
It's jungle out there...
Awatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2005, 13:45
Lokalizacja: Gliwice - os. Obrońców Pokoju

Re: Telefon - numer zastrzeżony.

Post autor: Henryk Mościbrodzki »

Nikt nikomu nie odmawia prawa do blokowania prezentacji swojego numeru, ale taka osoba może spodziewać się że inne osoby mogą blokować połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych. ;)

Blokowanie połączeń przychodzących z numerów zastrzeżonych. Użytkownik, który nie życzy sobie odbierać telefonów z numerów z ukrytą prezentacją numeru może podjąć decyzję o tym, czy odbierać takie połączenia.

* Aktywując usługę blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych nie będziesz odbierał połączeń z numerów, które mają ukrytą swoją prezentację.
* Każde połączenie przychodzące, które nie zostanie zaprezentowane własnym numerem, z powodu ukrycia numeru, nie zostanie zrealizowane, a Ty nie będziesz o tym informowany.
* Dzwoniący usłyszą bezpłatny komunikat informujący o przyczynie niezrealizowania połączenia. W celu zrealizowania połączenia dzwoniący powinien włączyć prezentacje numeru i zadzwonić ponownie.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Telefon - numer zastrzeżony.

Post autor: malykazio »

Banki nauczyły się już, że nie dzwoni się z zastrzeżonego. Jeśli dzwonią z ofertą to co mają do ukrycia? Po co zastrzegać numer? Mam zablokowane połączenia z zastrzeżonych numerów i jakoś banki nie przestały dzwonić.
@Michał: skoro ktoś dzwoni z zastrzeżonego to chyba dzwoniący ma coś do ukrycia a nie ten, do którego dzwonią.
ODPOWIEDZ