Problem z Kompem

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Problem z Kompem

Post autor: hAeS »

mialem folder w dokumentach byly tam pliki typu mp3 jpg gif avi mpg, skopiowalem je na partycje E zrobilem format C i wrzucilem ten folder spowrotem na C i nie dzala polowa plikow tych co wymienilem ;/ kodeki mam te co mailem wczesniej chyba wszystkie ... ale jeszcze jst problem ze 1/4 muzyk z partycji E nie dziala.... wrzuce je do winampa to nie pokazuje czasu i ich nie odtwarza... POMOCY... te pliki sa bardzo wazne :cry: a jpg polowa dziala ... ;/

[ Dodano: 16:09, 06.08.2005 ]
zrobilem jeszcze raz Format w trybie FAT... zdjecia itd zaczyly dzialac wszystkie ale na partycji E na C nie dzialaly... ale po restarcie kompa po zainstalowaniu sterownikow komp zaczal sam sie resetowac.. wiec 3 format.. narazie jest ok...
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

przypominasz mi taką reklamę plusa

-blablablablalbaltratatatblalbalblablablablabla czy jest to możliwe?
-............tak..
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

verson pisze:przypominasz mi taką reklamę plusa

-blablablablalbaltratatatblalbalblablablablabla czy jest to możliwe?
-............tak..
wez to rozwin bo nie wiem o co Ci wogole chodzi ... " Kopytko " ?? :wink:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Reklam Plusa chyba nie da sięracjonalnie wytłumaczyć. Bez tego nie miałyby swojego uroku... :wink:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
JaMała
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2005, 17:33

Post autor: JaMała »

Niestety po formacie którejkolwiek partycji trzeba ponownie ZAINSTALOWAĆ większość programów które na niej(przed formatem były). Niestety :(

Pozdrawiam
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

JaMała pisze:Niestety po formacie którejkolwiek partycji trzeba ponownie ZAINSTALOWAĆ większość programów które na niej(przed formatem były). Niestety

Pozdrawiam
nie jestem na tyle glupi zeby tego niewiedziec.. ale juz sobie poradzilem
ODPOWIEDZ