Znów wybory...

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Znów wybory...

Post autor: Incognitus »

Znów obietnice, kiełbasa z wierzchu ładna, w środku zgniła. czy wśród Ostrołęczan są osoby które wierzą politykom? Ja nie wierzę żadnemu. Od zmiany ustroju ciągle to samo. Ktoś powie - Kilku nabroiło, resztę sądzisz przez ich pryzmat. Właśnie w wiadomościach usłyszałem któregoś z Kaczyńskich jak twierdził, że żarty z babci i mocherowego beretu, który trzeba jej zabrać godzą w Polskę. Wszystkie dyktatury boją się żartów. Polacy doświadczyli już nie raz czym to pachnie. Według mnie powinno być tak; Jesteś dobrym politykiem, żyjesz i masz luksusy, złym - do piachu. Wtedy do polityki nie pchali by się cwaniaki tylko ludzie porządni. Oczywiście o tym kto dobry a kto zły decydować powinien ogół w referendach. Albo alternatywne rozwiązanie. Dać władzę finansistom i ekonomistom. Aby zarządzali państwem jak własną firmą. Każdy właściciel dąży do jak nasprawniejszego działania jego firmy i do maksymalizacji dochodu. Chętnie poznam wasze opinie i pomysły jak powinny wyglądać rządy w naszym umęczonym kraju.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja popieram Endriu Leppera...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

:D


eee tam.... popieram NAJLEPSZYCH GOSPODARZY Ziemi Mazowieckiej czyli ..... P S L.
PSi - nie popieram za głupotę polityczną
PO też nie popieram, gdyż zbytnio nie różni się od PSi.
O reszcie nie mam pojęcia
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Lepszy moherowy beret od jedwabnej jarmułki.
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Post autor: typek »

Z tymi babciami to jest tak - premier jest stanu wolnego i dla babć jest to najlepsza partia. Jak pis wygra wybory to wicepremierem z wdzięczności będzie dyr. o. Rydzyk. Po każdej kadencji powinno być rozliczenie i ewentualnie wtedy zapłata. Brak jest prawdziwych gospodarzy - każdy rządzi tak jakby po swojej kadencji on i jego dzieci miały nie mieszkać w Polsce - nie myślą o przyszłości.
Teraz w radiu o. dyrektora będą nawoływać żeby zabierać młodym dowody przed wyborami. PiS wygra i młodzi nie wyjadą po wyborach za pracą z kraju bez dowodu i będą robić tutaj prawnuki. :wink:
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 11:45 przez typek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

"Ktoś próbuje zabrać wolność wam
Ja na Kaczyńskiego s-ram i na całe bezpieczeństwo szczam
Co odbiera dziś swobodę nam
Mam plan, żeby rozpi-erdolić kłódki z bram
Żeby skończyć propagandę zła
Nie jest tak jak mówią oni
Zastraszają ludzi, by nie czuli się wolni
I odbij, bo jeśli sam uwierzysz, że możesz
Będzie dobrze, a na pewno nie gorzej
Zobacz, weź coś wymyśl i zrób to
Zamiast p-ierdolić w kółko jak jest trudno"
rodmaan
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:20

Post autor: rodmaan »

P S L :)

Plandeka Obywatelska i pyS masakra :)

zagłosuję na PSL
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ja się nie wstydzę i otwarcie mówię, że mimo wszystko ponownie głosuje na PiS.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Bardzo dobry kawałek! Szkoda tylko, że typ z "awantury" aktualnie przebywa w miejscu odosobnienia.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

Czuly/Narew88 pisze:Ja się nie wstydzę i otwarcie mówię, że mimo wszystko ponownie głosuje na PiS.
a ja na PO !
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Dobry polityk, to martwy polityk, ot co...
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Retoryka PiS idealnie trafia do ludzi w jakiś sposób pokrzywdzonych lub takich, którzy uważają, że państwo zepchnęło ich na margines, a także do osób, które mają jakieś fobie i uprzedzenia. Niestety, większość naszego społeczeństwa można przypisać do któregoś z tych stwierdzeń.
Ordynacja powinna być zmieniona tak, aby nie tylko partie decydowały kto znajdzie się na listach (im wyższa pozycja obecnie, tym większe szanse na wejście do Sejmu przy obecnym systemie proporcjonalnym), ale także obywatele mieli na to wpływ. A teraz, jak zapłacisz, to jak Misztal w Samoobronie możesz dostać 1. miejsce i prawie pewny poselski mandat. Nie byłoby to potrzebne, gdyby partie reprezentowały odpowiedni poziom, ale jak u nas jest każdy wie - do standardów zachodnich brakuje nam bardzo dużo. Wypada tylko iść do urn i powiedzieć stanowcze nie chamom, prostakom, hipokrytom, karierowiczom i sejmowym zapchajdziurom, których nie brakuje.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Peas:D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Apele nic nie dają.

Post autor: Incognitus »

Dyw, niedawno słyszałem w radiu, że co 10 głosujący nie zna wogóle programu partii na którą oddaje głos, a 90% ma ogólne rozeznanie w tym. Więc ten apel jak zwykle trafi w próżnię... Niestety.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

głosujcie na PO i PSL zrobią nam dobry rząd - mam taką nadzieję ;)
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

To smutny fakt, że ludzie nie znają programów partii, a mało tego są w dodatku ignorantami politycznymi i dają sobie wciskać ładnie opakowane, z punktu widzenia socjo i psychologicznego, bzdury. Mistrzem w tym jest zdecydowanie nasz premier - na ostatniej debacie z Tuskiem paplał prawie cały czas propagandę i demagogię, ale do niektórych idealnie to trafia - Kaczyński umiejętnie rysuje problemy tam, gdzie ich nie ma i potem z przekonaniem manipuluje informacjami tak, aby nawet w przypadku ich kompletnej niewiarygodności sprawić, by widz i tak mu uwierzył. Non stop gadka o korupcji - musieliby chyba całe pokolenia zamknąć lub wybić, bo tajemnicą poliszynela jest, że w tym kraju łapówkarstwo to swoista tradycja. Mi taka polityka na pewno nie odpowiada. Idźcie głosować, 2 mln słuchaczy RM na pewno to zrobi ;]
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

Idzie zima. 21 października pomóż kaczkom w odlocie :!: :twisted:
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Jestem członkiem tego pokolenia, które głosuje po raz pierwszy i podjąłem decyzje będę głosował na PiS. Nie jest to idealna partia, wstyd mi za polską politykę, ale uważam że trzeba rozliczyć przeszłość bo inaczej to stanowi podstawy, aby dalej oszukiwać Polaków.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

powiem krótko ZWYCIĘSTWO !!!!!!!!!!

a to pare komentarzy z wp.pl

"Mojemu synowi wytlumaczylem, co to sie dzisiaj stalo w taki sposob. Jak bedziesz mial duzo duzo lat, to bedziesz moze obchodzil 21 pazdziernika jak amerykanie 4 lipca. Oni wyzwolili sie jako kolonia. My od Kaczyzmu."

"Zwyciężyła mądrość Polaków zwyćiężyło prawo i sprawiedliwośc PIS-orom dzekujemy"

"Cala Anglia za PO!!!!!! Pisy darujcie sobie wyjazdy na zachod,bo zle bedziecie sie tu czuc.Proponuje Bialorus moze Rosje albo Birme."

pare osob napisalo iz z powodu wygranej PO wyjezdzaja z kraju , a oto kilka odpowiedzi:

"powodzenia na zmywaku"
"pakuj sie do wolski jak najpredzej...ciao!"
"Zrób to i to jak najszybciej - nie chcemy takich nieudaczników w Polsce jak Ty !"
ODPOWIEDZ