Nawrót nadżerki po usunięciu laserem

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
agazostroleki
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:14

Nawrót nadżerki po usunięciu laserem

Post autor: agazostroleki »

Witam i zwracam się do was kobiety z zapytaniem czy po zabiegu usuniecia nadżerki laserem ona może znowu pojawić się??? ja na ten płatny zabieg zdecydowałam się jedynie dlatego, że lekarz przekonywał mnie że jest to jednorazowe usunięcie i więcej mieć z nią do czynienia nie będę. a tymczasem po roku przypadkiem trafiłam do innego lekarza, który uśmiadomił mnie że ja nadal ją mam. do tego zaznaczył też że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę lub z donoszeniem jej. czuję się oszukana i jednocześnie przerażona. proszę was o wypowiedzi i ewentualne podpowiedzi co dalej zrobiłybyście na moim miejscu z tą całą sprawą. i z góry dziękuję. :cry:
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

Nadżerka zawsze może nawracać bez względu na to, jakim sposobem została usunięta.
I radzę dalej szukać lekarza, bo takich bzdur, jakie Ci naopowiadał, to ja dawno nie słyszałam. Sama mam nadżerkę, teraz będę ją wymrażać, ale problemów z zajściem w ciążę ani z utrzymaniem jej nie miałam żadnych. W ciążę zaszłam w pierwszym miesiącu starań więc sama widzisz, że najmniejszych problemów nie miałam. A nadżerki malutkiej też nie mam. W tej chwili patrzę na śliczną, dwumiesięczną dziewczynkę :)
Radzę zmienić lekarza i dzielić przez dwa, a nawet cztery to, co słyszysz.
Pozdrawiam i życzę zdrowia
ODPOWIEDZ