Mój pierwszy set :) Electro House

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
CoTyPowiesz??
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2007, 16:45

Nawet spoko

Post autor: CoTyPowiesz?? »

Nie jestem znawcą ale całkiem nieźle Ci to wyszło.
Wolałbym jakbyś dodał trochę więcej elektroniki,ale ogólnie fajne.
Co Ty na to?
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Yako takie pojęcie o tym mam to sie wypowiem ;) więc, zacząłeś tak zrytym kawałkiem ze nawet nie chce sie dalej słuchac, ale na szczeście dalej jest duzo lepiej ;) tylko... nie chce mi sie uwierzyc ze to pierwsze set ,bo zbyt poprawnie zmixowany, wszystkie przejścia trafione we frazę.... to sie nie zdarza początkującym zwłaszcza trafiane we fraze i brak rozjazdów czyli popularnych patatai ;-) no z electro housem ma to wiele wspólnego to fakt... zbt wiele razy w przejściach najpierw zdjąleś bas z jednego kanału poczym wpuszczasz drugi przez co smiem sądzic ze nie były to denki plus reloop tylko komputer i program.... mam nadzieje,z e sie myle bo technicznie bardzo dobrze. Jeszcze pozostała kwestia czym dokrecasz numery czy jogiem czy pitch bendem, bo jak tym drugim to troche lipa bo to jest prostsze o wiele .... ale mimo wszystko jak na takim etapie technicznie zmixowales set t naprawde <ok> technicznie piekne, reperturar jak zwykle kazdy z nas wybrałby inny więc to kwestia gustu... tylko
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

Powiem Ci Coexistence że znam tego pana i mogę Ci przysiąc że set nagrywany jest ne Reloopie i Denonach :) Chłopak dość długo już gra ale to był jego pierwszy Live Set. Jak dla mnie set udany technicznie. Masz troszeczkę racji z tym pierwszym kawałkiem ale każdy gra to co lubi o tym nie możemy zapomnieć. Nie wiem co tu jeszcze na ten temat powiedzieć :) Nie mogę za bardzo oceniać ludzi bo sam się jeszcze uczę i pomimo tego że dłużej mam kontakt ze sprzętem to ten chłopak mnie powalił na kolana swoją techniką :) Co do tego zamieniania basów... Hmm.. Nie wsłuchałem się dokładnie.. Więc to będzie jedyny minus w technice. Pozdrawiam :)
Marcin
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

nie no bez ciśnienia ;) technicznie ok, nawet bardzo ok ;) wszystk ona dobrej drodze ;) graty... ;) tylko dokręcaj jogiem a nie pitch bendem ;) ibedzie gitara ;)
hauzer
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:52

Post autor: hauzer »

sory, ale na moje ucho( moze kulawe) to nie jest robota denonow i reloopa. chyba, ze... nie nie nie :) z reszta nie Ty pierwszy w Waszym miescie udajesz, ze grasz :))) chyba, ze sie myle, w co szczerze watpie
small
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:50

Post autor: small »

Szkoda że nie mam jak udowodnic, ale może to się niedługo zmieni.
Nie jestem z Ostrołęki, rozjechało mi sie na końcu ostatnia nutka nie trafilem dobrze pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

nie trzeba udowadniać... jak rzeczywiście masz o tym pojęcie i będziesz robił coś w tym kierunku to prędzej czy później jakoś zabłyśniesz ;) pozdro
DoMeLo
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2007, 22:40
Lokalizacja: Łyse

Post autor: DoMeLo »

Ja Powiem Tak...Ja Z Tym Człowiekiem Uczyłem Się Grać. Początki Nie Raz Były Łatwe Ale Jakoś Poszło. Ksywka Jego Też Nie Przyszła Od Niczego, Gdyż Jest On Niskiego Wzrostu I Do Tego Chudzinka Tak Więc Small. Jeśli Chodzi O Set To Jest On Nagrany Napewno Z Tego Sprzętu. Przejścia Bardzo Dobrze Technicznie I Repertuar Właściwie Dobrany. Moge Powiedzieć Tyle Że Ten Chłopaczek Rozwija Się Ciągle I Myśle Że Niedługo Coś Osiągnie. Pozdrawiam Domel
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Small to jest mój serdeczny ziomek. I mimo to, że bardziej obracam się kręgach hip hop i wolę te klimaty, to z mogę stwierdzić z całą pewnością, że ten set jest rewelacyjny. Znam go bardzo dobrze i wiem ile pracy wkłada w to co robi. Muzyka jest jego pasja. Bez niej nie wyobraża sobie dnia. I pełen respect dlatego, że w tak krótkim czasie nauczył się tak grać. Wielokrotnie miałem okazje na domówkach słuchać jak chłopak mixuje i widzieć ile poświecenia wkłada w to co robi. Mnie nie musi udowadniać niczego. Wiem, że nagrał to na tym sprzęcie, który wymienił i wiem, że nie używał do tego komputera. Chłopak ma po prostu do tego talent. Jeżeli dalej będzie wkładał w to całe serce tak jak do tej pory to z całą pewnością osiągnie to o czym marzy.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
hauzer
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:52

Post autor: hauzer »

mimo wszystko nie jestem przekonany. nawet mimo to kawalki mi calkowicie nie odpowiadaja, moze poza jednym, zaraz po AvH ( 20minuta) reszta to takie troche electro-polo

pozdro
Awatar użytkownika
laif69
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:16
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: laif69 »

kawalek fajny ale poczatek to zamula :? koncowka jest spoko :)
nie potrzebuje seksu,życie rucha mnie codziennie.
ODPOWIEDZ