Gołębie, gniazdo, jaja?

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Gołębie, gniazdo, jaja?

Post autor: hAeS »

hmm mam taką akcje ...
przylatywały jakiś czas 2 gołębie do mnie na balkon to podrzuciłem im czasem troche chleba...
z 4-5 dni temu zauważyłem, że zrobiły sobie gniazdo a od 2-3 dni 1 Gołąbek wysiaduje chyba jaja bo 24/7 tam siedzi w tym gniazdku no i nie wiedzialem co zrobilem domyślilem się ze pewnie wysiaduje se sobie jajca to podrzuciłem troche chleba i wody, dziś zauważyłem, że przylatuje do tej Gołębicy ten drugi Gołąb i podrzuca jej gałązki...

co mam zrobić? ile wysiadują te jaja? można je tak karmić?
boję się, że zas.rają mi balkon itp itd chciałem wyrzucić to gniazdo ale jak zauważyłem że te jaja wysiaduje to żal mi sie ich zrobiło...

co zrobić?
niczym dylematy agaty ;x :D
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Gołębie, gniazdo, jaja?

Post autor: sKaLpeL »

nie rób nic , daj im się rozmanażać :) a swoją drogą to możena ojca chrzestnego cię wezmą xD Pozdrawiam
bułkazmasłem
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2008, 21:35

Re: Gołębie, gniazdo, jaja?

Post autor: bułkazmasłem »

Hej , ja w tamtym roku miałam taką samą sytuację ...ponoć gołębie "wieści niosą" i za miesiąc zaszłam w ciąże, a tak w ogóle to nic nie rób, wysiedziały, porosły i odleciały, potem schowałam donicę od choinki i już nie było. :jupi:
Awatar użytkownika
Killian
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gołębie, gniazdo, jaja?

Post autor: Killian »

A ja dam Ci rade wywal je póki są jeszcze jajka a nie małe gołąbki, jak sie wyklują to będą cały czas sie u Ciebie rozmnażać na balkonie, a po czasie zobaczysz, że cały balkon jest zasrany... Nie polecam takiej "hodowli".
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć co do pierwszego to nie mam pewności"- Albert Einstein
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Re: Gołębie, gniazdo, jaja?

Post autor: Rasty »

Ja bym nie wywalał, szkoda ich. Poczekaj az się rozmnożą to może odlecą a na starych śmieciach zostaną tylko rodzice :D
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Re: Gołębie, gniazdo, jaja?

Post autor: hAeS »

hmm z 3 dni temu patrze i nima ;p ale mąż tej gołębicy siedział na balkonie obok (gdzie nikt nie mieszka) i jest taka osłonka na balkonie ... moze tam sie przeniosly bo słonce zawadzało :)
ODPOWIEDZ