MANDARYNA - Posłuchajcie... :P

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
RaQ

Post autor: RaQ »

haha polewa na maxa :D BB :D
Awatar użytkownika
Ka$ia
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:19
Lokalizacja: Ostro(łęka)

Post autor: Ka$ia »

buhehe :lol: ostatnio się z tego tłumaczyła w telewizji...tylko coś jej nie wychodziło. Wydało się jaki głosik ma nasza manDarYyyYnka :lol:
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

zawsze wiedziałem, że to beztaleńcie!
Awatar użytkownika
Ka$ia
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:19
Lokalizacja: Ostro(łęka)

Post autor: Ka$ia »

hahahaha w sopocie "pokazała co umie" :lol:
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Ta pokazała w Sopocie kilka łez dla picu... Dla mnie to ona jka anorektyczka wygląda
Obrazek
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

stiwi wolałby manuele z big brothera :lol:
djalien - brodka nieraz spiewala na zywo i widac, ze robi to ZNACZNIE lepiej od Mandaryny. To, ze jedna Marta W. nie umie spiewac nie oznacza ze wszyscy od razu na polskim rynku muzycznym to beztalencia :!:
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Brodka a Mandaryna to nie porównanie 8) Brodka ma talent, żona czerwonowłosego niezbyt...
rebel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2005, 20:35

Post autor: rebel »

djalien pisze:, aaa i jecze jedno te wszystkie łamagi polskie tak zapodają myślicie ze te kowalske , brotki, czy inne śpiewają lepiej. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nawet jestem pewien, mandaryna jest 4 ligi pod kowalska i 3 pod brodka
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

[quote="djalienaaa i jecze jedno te wszystkie łamagi polskie tak zapodają myślicie ze te kowalske , brotki, czy inne śpiewają lepiej. [/quote]

Tak, śpiewają lepiej. Choćby nawet wystarczy obejzeć eliminacje do Idola w których wzięła udział Brodka... napewno bez podkładu..
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

JA się zastanawiam, kto jest odpowiedzialny za zaproszenie mandaryny do konkursu o Bursztynowego Słowika. Przecież to jest festiwal dla artystów, a owa pani do tego grona na pewno się nie zalicza - chyba że znów wróci do swojej profesji, czyli tańca, bo to akurat robiła dobrze.
Po co ludzie na siłę chcą być wszechstronnie uzdolnieni?? Po co jeśli każdy chwalił jej taniec, musiała brać sioę za śpiew, jeśli tego nie umie robić?? Po co za aktorstwo ?? Niedługo się dowiemy, że mandaryna została DJ-ką i będzie miała tour po Polsce.. To dopiero byłoby wydarzenie....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Ex Hoppler pisze:JA się zastanawiam, kto jest odpowiedzialny za zaproszenie mandaryny do konkursu o Bursztynowego Słowika. Przecież to jest festiwal dla artystów, a owa pani do tego grona na pewno się nie zalicza - chyba że znów wróci do swojej profesji, czyli tańca, bo to akurat robiła dobrze.
Z tego co mi wiadomo to telewidzowie wybieraja artystow jakich chca zobaczyc w sopocie :) no i zobaczyli ...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

www.wp.pl pisze:Wymieniona szóstka artystów została wytypowana przez telewidzów TVN z 10 zgłoszonych wcześniej solistów i zespołów.
Tak więc jak widzisz najpierw ktoś te beztalencie musiał wrzucić do grona 10 kandydatów i można domnimać, że nie liczyły się umiejętności w tym wyborze, a czyjeś usilne naciski...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

no albo ktoś miał poczucie humoru i wiedzial jaka polewa bedzie z Mandaryny jak się ją do takiego konkursu weźmie :lol:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Sopot..
Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie.. publika szaleje:-jeszcze raz, jeszcze raz ,jeszcze raz!...no dobra to zaśpiewała. Skończyła a publika...jeszcze raz ..No i tak trzeci , czwarty piąty ...dziewiąty raz...W końcu już zrezygnowana do publiczności.- kochani ale ja już nie mam siły śpiewać...A publiczność...qrwa śpiewaj aż się nauczysz
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

slyszalem juz o tym :D jednak nie mialem okazji posluchac ;]
no no no, talent :D
be.with.me
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Post autor: Pablord »

Gdzie to teraz mogę ściągnąć?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Pablord pisze:Gdzie to teraz mogę ściągnąć?
p2p
ODPOWIEDZ