problemy z winampem

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

problemy z winampem

Post autor: samanta »

mam problem z winampem - tym programem do odtwarzania muzyki. udało mi się go zainstalować ale nie da sie odtwarzać piosenek - słychać je tak jakby puścić coś z porysowanej płyty. czy ktoś może miał podobny problem albo wie jak mi pomóc? z góry dziękuję za pomoc :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: problemy z winampem

Post autor: Infom »

sterowników Ci brak!
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: problemy z winampem

Post autor: samanta »

jakich sterowników?? wiem tylko że coś takiego istnieje ale co to i do czego to już nie :/ mogę je jakoś ściągnąć? napisz więcej i jaśniej!!!
prestigio
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: problemy z winampem

Post autor: prestigio »

Miałem podobny problem i była to wina wirusa. Napisz czy windows media player odtwarza muzykę normalnie.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: problemy z winampem

Post autor: samanta »

windows media player odtwarza wszystko to co nie chce iść w winampie. myślę że to nie chodzi o wirusa tylko czegoś brakuje w systemie. szukam w necie podobnych tematów ale często odpowiedzi są bardzo ogólne i nie zawsze wiem o czym oni piszą :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: problemy z winampem

Post autor: Soul »

ściągnij sobie spider playera najlepszy do odtwarzania muzy mi winamp się ciął jak nie wiem co
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: problemy z winampem

Post autor: samanta »

nie moge skanowac wszystkich piosenek które mi nie chodzą w winampie bo by mi to zajęło z tydzień! gdyby problem był z jedną piosenką to wtedy pewnie bym tak zrobiła jak mi radzisz. najlepsze jest to że teraz ściągnęłam nowy kawałek i działa w winampie a nie działa w media playerze :)) czyli jest coraz ciekawiej :)
prestigio
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: problemy z winampem

Post autor: prestigio »

Wystarczy, że zeskanujesz jedną niedziałającą piosenkę na stronie, którą podałem wcześniej.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Re: problemy z winampem

Post autor: jarpen »

jak cenisz sobie prostote albo chcesz stuningować odtwarzacz to używaj foobara2000 - polski produkt i darmowy
ODPOWIEDZ