położnictwo w łomży

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Nenka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 07 maja 2008, 10:36

położnictwo w łomży

Post autor: Nenka »

Witam. Chciałabym się zapytać, czy może któraś z pań rodziła w szpitalu w Łomży? Czy osoba z Ostrołęki mogłaby tam umówić się na cesarskie cięcie (złe ułożenie dziecka i prawdopodobnie będzie to konieczność)? Jak warunki, personel itp? Czy przy ewentualnym naturalnym porodzie może być obecny mąż i czy jest to odpłatne ? Będę wdzięczna za wszystkie wiadomości :)
pozdrawiam
nadikaaaaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2009, 20:30

Re: położnictwo w łomży

Post autor: nadikaaaaa »

sama też myślałam żeby rodzić w szpitalu w łomży ale ostatecznie zdecydowałam sie na ostrołęcki szpital z tym że najpierw zrobilam wywiad jacy lekarze odbierają porody i zapisałam sie do szkoły rodzenia przy szpitalu i naprawde miło wspominam poród:) więc może zastanów sie jeszcze nad szpitalem w o-ce:) niewiem jak w łomży ale w ostrołeckim szpitalu jeżeli przy porodzie jest mąż płaci sie 200zł z tym że wtedy po porodzie kłada cie w sali góra 2 osobowej:) no i polecam szkołe rodzenia przy szpitalu bo prowadzą ją położne które też pracują na położnictwie w szpitalu i wtedy jest inne traktowanie czyt zainteresowanie tobą i dzieckiem:) szkoła rodzenia kosztuje 80zł od osoby :) aha i najważniejsze położna pokazuje co i jak i gdzie w szpitalu jak jest poród od izby przyjęć aż po samą porodówke więc też mniejszy stres jak już zacznie sie jazda bez trzymanki:) moge polecić ostrołecki szpital chociaz ma taką złą opinie:) pozdrawiam i życze szybkiego i lekkiego porodu:)
Nenka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 07 maja 2008, 10:36

Re: położnictwo w łomży

Post autor: Nenka »

wiesz, zastanawiałam się nad porodem w Ostrołęce, ale wolałabym jednak rodzić (jeśli już) w nowym szpitalu... mieli tam przenosić oddział położniczy najpierw w październiku 2008 a później coś nie wyszło i miał być przeniesiony w styczniu 2009... więc jeszcze nie wiem jak to będzie... rozważam wszystkie możliwości ;) a do szkoły rodzenia już się zapisałam i w poniedziałek mam pierwsze spotkanie :) pozdrawiam i nie dziękuję ( żeby nie zapeszyć ;) )
ODPOWIEDZ