leśniczy!!!!

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
hagardeadman
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:02

leśniczy!!!!

Post autor: hagardeadman »

szukam leśniczego w celu matrymonialnym. po ślubie będę prać, prasować, gotować wszystko oprócz golonki. mogę nawet myć okna, wieszać firanki i doić krowy. musi mieć kawał lasu w dzikiej puszczy, psa i czapkę oraz iq wyższe od średnio rozwiniętego pierwotniaka.
jak nie znajdę leśniczego spędzę życie na dręczeniu dzieci w szkole i dostanę zawału w okolicach trzydziestki.
.............
buuuuuu
;]
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: leśniczy!!!!

Post autor: genabisSs »

słuchaj, dobrze sobie to wymyśliłaś. Leśniczy ma dobra fuche, dostaje ziemię, dom od państwa.. Tylko pomyśl, czy byś zniosła chłopa praktycznie cały czas w domu hehehe :)

w każdym razie powodzenia w poszukiwaniu wymarzonego Leśnika !
hagardeadman
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:02

Re: leśniczy!!!!

Post autor: hagardeadman »

thx
hmmm.... jak będę miała go dosyć to będę wysyłać na grzyby, jagody i po drewno do lasu....
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: leśniczy!!!!

Post autor: Zoja »

Ja też szukam... :D co prawda nie musi być to koniecznie leśniczy mieszkający w dzikiej puszczy, może to być np. biznesmen prowadzącym własną działalność ewentualnie adwokat lub lekarz :wink: Co do warunków mieszkaniowych wystarczy mi tylko jakiś mały drewniany domek w stylu kanadyjskim poza miastem w uroczej okolicy. W zamian oferuję idealny materiał na żonę w postaci mojej skromnej osoby + pakietu podstawowych umiejętności "pani domu", a dodatkowo dorzucam gratis psa, rybki i akwarium oraz samochód.
hagardeadman
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:02

Re: leśniczy!!!!

Post autor: hagardeadman »

dobra z ciebie partia!!! na pewno znajdziesz.
gdybym była facetem to na pewno poleciałabym na te rybki...pozdrawiam

sama mam dwa koty, królika i myszy...pewnie lepiej zrobię jak otworzę zoologik
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: leśniczy!!!!

Post autor: malykazio »

A co jest w tych podstawowych umiejętnościach "pani domu"? Jedna pani domu drugiej nie równa.
ODPOWIEDZ