Dziwne maile

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dziwne maile

Post autor: tomkurpl »

Zwykły spam.Ja bym kasował
Sie ma
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dziwne maile

Post autor: Marinero100 »

Nawet sie nie zastanawiaj tylko kasuj :shock: Nawet nie otwieraj takich maili 8)
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Dziwne maile

Post autor: uzytkownik »

do mnie na maila interia.pl tez podobne przychodza i odrazu kasuje
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dziwne maile

Post autor: Qrpiana »

jeśli chcesz załapać jakiegoś WIRUSIKA to jak najbardziej otwieraj takie maile!!! :lol:
Cuban
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009, 20:58

Re: Dziwne maile

Post autor: Cuban »

witam..dostałem to samo.. i co najlepsze..zeby sprawdzic podałem swoj numer..i napisałem w mailu ze jesli to nie zart..to prosze o kontakt ze mna.. mniej wiecej po 15-20 minutach ktos do mnie zadzwonił.. własnie z tego nr co podany w mailu.. czyli > +31-643-862-769 < ..i teraz pytanie..czy to są jaja czy nie ?.. najnormalniej w swiecie gadałem z gosciem..pytał sie czy jestem włascicielem skrzynki pocztowej ..i podał pełna nazwe mojego maila.. gadałem z nim jakies 10 minut.. wiec jesli byłby to spam..lub cokolwiek innego..to czy ktosby sie fatygował i dzwonił az z Holandii zeby tylko wyciagnac ode mnie jakies moje dane ?


co o tym sadzicie?
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Dziwne maile

Post autor: bobo92bobo »

A koles mowil po polsku??
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dziwne maile

Post autor: sKaLpeL »

Cuban pisze:witam..dostałem to samo.. i co najlepsze..zeby sprawdzic podałem swoj numer..i napisałem w mailu ze jesli to nie zart..to prosze o kontakt ze mna.. mniej wiecej po 15-20 minutach ktos do mnie zadzwonił.. własnie z tego nr co podany w mailu.. czyli > +31-643-862-769 < ..i teraz pytanie..czy to są jaja czy nie ?.. najnormalniej w swiecie gadałem z gosciem..pytał sie czy jestem włascicielem skrzynki pocztowej ..i podał pełna nazwe mojego maila.. gadałem z nim jakies 10 minut.. wiec jesli byłby to spam..lub cokolwiek innego..to czy ktosby sie fatygował i dzwonił az z Holandii zeby tylko wyciagnac ode mnie jakies moje dane ?


co o tym sadzicie?

jezeli kazal wcisnac cos na telefonie np. jakies liczby i # czy cos w tym stylu, to lepiej tego nie rob bo pozniej rachunek telefoniczzny bedzie na kilka tysięcy złotych :)
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Dziwne maile

Post autor: bobo92bobo »

No i teraz nie wiem co mam robic... mam podac swoje dane czy nie?
kasik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:31

Re: Dziwne maile

Post autor: kasik »

absolutnie nie wysylaj zadnych swoich danych
dostaje te same maile od kilku dni i poszukalam troche w internecie na temat pana Ralph Germain
polecam ciekawa lektora:

The E-Lottery Scam | I've Tried That

zastanawia mnie tylko w jaki sposob chca wyciagnac od nas kase
Cuban
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009, 20:58

Re: Dziwne maile

Post autor: Cuban »

nic mi nie kazał wciskac..nie mowił po polsku..i ani grosza mi z konta nie zabrało :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Dziwne maile

Post autor: malykazio »

Że też ludzie wierzą, że mogą wygrać cokolwiek, gdzieś tam, gdzie nawet nie brali udziału w żadnej grze...
ODPOWIEDZ