Strona 1 z 1

Re: Co o tym myślicie??

: 17 mar 2009, 15:59
autor: kamczatka
Osz ku!#@$, a ja ostatnio z firmy wysłałam tej Pani plecaczek, przybory do malowania (głównie kredki, flamastry i farby)!
Brak mi słów, inicjatywę podjęłam sama, byłam pewna, że w słusznej sprawie, a tu taki kwiatek. Nie warto pomagać :/

Re: Co o tym myślicie??

: 17 mar 2009, 17:24
autor: MISIO
Nie wiem kto się jeszcze daje nabierać na takie rzeczy. Sprawa powinno się zgłosić do Allegro. Możliwe są dwa przypadki. Pierwszy ktoś się temu użytkownikowi włamał na konto, co się zdarza. Wysyłając zgłoszenie z kopią otrzymanego maila, pomoże się oszukanemu użytkownikowi. Druga możliwość jest taka, że użytkownik ukas222 robi to specjalnie, a wtedy jest to wielokrotne oszustwo. Na to jest paragraf, nawet przy nikłej wartości szkody. Ludziom należy pomagać, ale trzeba to robić z głową.
Jest też trzecia możliwość. To wszystko może być po prostu prowokacja. Powiedz mi kolego lub koleżanko aresn jakim cudem twój post jest taki sam jak: http://nasza-klasa-foto.pl/?p=1413 i http://ukasz222.blox.pl/html. Więcej nie chciało mi się szukać. Czyżby kolejny łańcuszek szczęścia?

Re: Co o tym myślicie??

: 17 mar 2009, 22:06
autor: Rycerz_Ni
A ja jak zobaczyłem tego gościa w basenie to aż parsknąłem śmiechem. Nie wiem czemu ale strasznie mnie rozbawiło zestawienie treści tego listu do zdjęcia. Widzę że koleżka nieźle sobie żyje z datków płynących od naiwniaków. Pozdrawiam.