Xbox Live

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Xbox Live

Post autor: _KanaR_ »

Wie ktoś jak skonfigurować konsolę X360 do grania przez Xbox Live ?? Po wstępnej konfiguracji konsola nie przechodzi nawet pierwszego etapu testu. Dostawca netu to yNet. Thx z góry za pomoc.
krasnal8888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:41

Re: Xbox Live

Post autor: krasnal8888 »

xbox live nie działa w polsce.. Chyba ze masz wykpione cośtam premium... BTW masz przerobiona konsolke? :D Jak tak to daj namiary na tego co ci przerobił na pw :P
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: JanuszPL »

xbox live nie działa w polsce.. Chyba ze masz wykpione cośtam premium... BTW masz przerobiona konsolke? :D Jak tak to daj namiary na tego co ci przerobił na pw :P
Live'a teoretyczne u nas nie ma ale to nie znaczy że nie możemy grać po sieci. Wystarczy założyć konto na USA lub WB.
Co do konsoli to już miałem nówkę kupioną w wersji czytającej obrazy płyt ale i tak trzeba wspierać programistów :)
Jeśli masz przerobioną konsolę to niestety możesz zapomnieć o graniu przez internet.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: _KanaR_ »

Neoman pisze:Jeśli masz przerobioną konsolę to niestety możesz zapomnieć o graniu przez internet.
No to mnie pocieszyłeś :?
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: mif »

Dlaczego niby musi się pożegnać? Po prostu jest szansa, że zbanują Twoją konsolę...
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: JanuszPL »

No ok, może sobie pogra kilka godzin przed banem ale czy warto?
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: mif »

Ogólnie przerabiać iksa się nie opłaca. Xbox Live to chyba największa zaleta xboxa.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: Czuly/Narew88 »

Aktualnie konsole są tak przerabiane, że istnieje bardzo niewielkie prawdopodobieństwo zbanowania live'a.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: steward »

Czuly ma trochę racji, najnowsze przeróbki pozwalają na Live. Tyle, że do czasu :wink: Microsoft wykrywa kolejne możliwości techniczne przeróbek i będzie regularnie je banował. Słusznie.
Konsola jest po to żeby grać, a nie kraść. Nowe gry (często w folii) kosztują ok 80zł na Allegro. Majątek to nie jest a frajda i satysfakcja z grania w grę oryginalną jest niebotycznie większa od piratów. Nie trzeba do empików biegać po gry i przepłacać.

Pozdrawiam posiadaczy xboxów bez przeróbek
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: _KanaR_ »

steward pisze:Czuly ma trochę racji, najnowsze przeróbki pozwalają na Live. Tyle, że do czasu :wink: Microsoft wykrywa kolejne możliwości techniczne przeróbek i będzie regularnie je banował. Słusznie.
Konsola jest po to żeby grać, a nie kraść. Nowe gry (często w folii) kosztują ok 80zł na Allegro. Majątek to nie jest a frajda i satysfakcja z grania w grę oryginalną jest niebotycznie większa od piratów. Nie trzeba do empików biegać po gry i przepłacać.

Pozdrawiam posiadaczy xboxów bez przeróbek
Czyli spróbować mogę :) To, że konsolę mam przerobioną nie oznacza, że gram na piratach 8) Czyli Mikrosyf wykrywa przeróbki konsol a nie np. nielegalną kopię gry??
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: steward »

Wydaje mi sie ze i jedno i drugie wykrywa. Dlatego możesz się nacieszyć "przeróbką" ale na single player :devil: :devil: :devil: :lol:
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ja widzę jeszcze jeden plus kupowania ogyginalnych gier. Jak już wydasz te 150zł na jakiś tytuł, to gwarantuję Ci, że poświęcisz mu duuzo więcej czasu niż kopii z internetu. Ja tam gram tylko w Fifę i Forze więc się nie wykosztowałem za bardzo.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Xbox Live

Post autor: _KanaR_ »

Czuly/Narew88 pisze:Ja widzę jeszcze jeden plus kupowania ogyginalnych gier. Jak już wydasz te 150zł na jakiś tytuł, to gwarantuję Ci, że poświęcisz mu duuzo więcej czasu niż kopii z internetu. Ja tam gram tylko w Fifę i Forze więc się nie wykosztowałem za bardzo.
Nie mam tyle czasu żeby grać w nie wiem ile tytułów :) Przeróbka była mi potrzebna, żeby sobie backupik płytki zrobić ewentualnie, ale jak się później dowiedziałem można przecież grę na dysk wbudowany wrzucić :P Lipa z tym xbox live bo ryzykował raczej nie będę banu konsolki. z drugiej strony gram sobie tylko trochę w weekendziki a konsolkę wziąłem, żeby nie wymieniać kompa co chwilę jak nowy tytuł gry wyjdzie :)
ODPOWIEDZ