Parafia oszustów!!!

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Parafia oszustów!!!

Post autor: rbk »

Witam. Przedstawiam wam problem parafii w Nowej Wsi... Proboszcz-Bogdan Najda-ma żone i dzieci w Lelisie i ostro kroi parafian na kase...a wikary jest homo i dyma młodych chłopaczków...Co z tym zrobić?bez kitu takie rzeczy to tylko w Erze :D Co maja do powiedzenia inni? Moim zdaniem- proboszczowi juz dziekujemy...Ludzi to sobie rób w hu** gdzie indziej...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: major »

proponuje poszukać na necie jakiegoś kontaktu z diecezją łomżyńską i takiego typka podać do władz kościoła.... Nie ma srania po krzakach!!! Trzeba tepic takich dziadów
AlTar
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2009, 23:01

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: AlTar »

Znieść celibat i po kłopocie.... :mrgreen:
AlTar
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2009, 23:01

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: AlTar »

Zgłoście na Interwencję, będziecie sławni na całą Polskę.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: steward »

Ksiądz nie ksiądz, co inny chłop niż wy :?: Zazdrościcie może kasy i jeżdżenia na panienki bo samemu was nie stać :?: Weźcie sie do roboty i sobie też życia użyjecie. :lol:
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: Marinero100 »

Do steward:
Posłuchaj, kapłaństwo to przede wszystkim powołanie a nie dochodowy zawód.Ksiądz się nie przemęcza zawodowo :lol: a jednak chciałby mieć wszystko:kasa, dobry samochód, panienki, hazard, alkohol, markowe ubrania, perfumy. Na pewno ja im nie będę opłacał tych wszystkich rzeczy bo ciężko pracuję i na wiele z nich mnie po prostu nie stać. Ludzie obudźcie się :!: nie płaćcie za luksus księży 8)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: rbk »

Wikary jeździ Audi A6 a proboszcz Skoda Octavia :crazy: Luksus sobie chłopaki cenia :D do tego gospodyni oczywiście na full etacie :)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Milenaa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2009, 18:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: Milenaa »

Istna ' Moda na Sukces'.
'Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...'
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: Infom »

ja jestem z Ostrołeki i wiem co tam się dzieje za akcje, cala nowa wies jest jak by zastraszana jak nie zeszytami do ktoroch trzeba wkladac hajs bo inaczej nie bedzie pogrzebu, komuni, slub albo na ambonie sie wypowie kto i co i ile dał , sam przejezdzam ostatnio tamta droga a z plebani same dobre fury wyjezdzaja pff ja dawno sie ubudziłem i nie daje bo mozna dawac ale zeby to skromnie zyło a nie szastac na lewo i prawo
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: Infom »

dla mnie szytem jest w kazdym kosciele branie hajsu za pogrzeb przeciez to jest nie moralne brac kase za ostatnia droge zycia kosciol powienien doplacac wtedy rodzinie za ta rzeczy ktore musza kupic do pochówku
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: Marinero100 »

Podobno kurie w Polsce mają jakąś pule pieniędzy dla matek które urodziły dzieci księży :? ,żeby nie było afer w sądach itd.kuria płaci alimenty. :faja:
Ajam
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2018, 22:28

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: Ajam »

Stary wątek ale tak jest do dziś. Zmienił się tylko wikary i liczba dzieci księdza proboszcza. Ten ma ludzi za idiotów, zero szacunku do człowieka. Cała parafia milczy...
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Parafia oszustów!!!

Post autor: jermak »

No cóż, skoro cała parafia milczy, to widać tak ma być.
Widać drodzy parafianie mają nadal mentalność niewolników i nie nie śmią podnieść głowy (nie mówiąc o wstawaniu z kolan) lub co bardzo prawdopodobne, taka forma katolicyzmu bardzo im odpowiada. Taka bardzo specyficzna sekta katolicka typu: nie mów dziecko, że ksiądz cię nadal gwałcił, bo się proboszcz źle spojrzy i sąsiedzi dowiedzą.
Do demokracji i bycia obywatelem trzeba dopiero dorosnąć.
ODPOWIEDZ