Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Post autor: tasia170 »

Wierzycie w przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna....?
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: OstrolekaCiekawa »

tak wierzę:) Kiedyś sądziłem, że to nie możliwe ale gdy trochę dorosłem poznałem fantastyczne dziewczyny które pokazały mi, że naprawdę taka przyjaźń istnieje i jest bardzo mocna.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: Mawashi »

Od paru lat przyjaźnię się z facetem, ale sądzę, że dlatego, że się sobie kompletnie nie podobamy :D Jeśli ludzie się sobie podobają to jest chemia już, a nie tylko CZYSTA przyjaźń :)
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
arsen
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:11

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: arsen »

- Tak sobie czasem myślę, czy miłość to w ogóle w życiu jest możliwa. Czy to w ogóle jest takie coś.
- Miłość?
-No miłość... Czy to w ogóle jest możliwe...
-Noo... w telewizji to często pokazują miłość, jak jacyś tam się kochają albo mówią.
- No. Ja też tak myślę, w życiu to jest nie możliwe.
spider396
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2009, 22:58

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: spider396 »

według mnie istnieje taka przyjazn miedzy miedzy kobieta a mezczyzną ale jesli chce sie utzrymac trzeba bardzo uwazac zeby nie wyszło cos wiecej
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: uzytkownik »

ciezko o taką przyjazn ale z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze jest mozliwa ;)
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: hempgru »

podobno wszystko jest mozliwe, wiec czemu nie... choc napewno ciezko ahh ta roznica charakterow..
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: Y@rosh »

gorzej jest jak między taką przyjaźń wchodzi inna kobieta... która chemicznie dopasowuje się do gościa, i co wtedy? koniec przyjaźni bo kobita jest zazdrosna o "przyjaciela".... :faja:
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Re: Przyjazn miedzy mezczyzna,a kobieta....

Post autor: tasia170 »

Mam przyjaciela od 2 miesiecy... Dogadujemy sie i zgadzamy ze wszystkim:) Znam go 3 lata,ale nie dawno zaczelismy powaznie rozmawiac:) ahh... W przyjazni trzeba uwazac....zeby sie czasem nie zakochac:) ale nam to nie grozi... bo to jest maz mojego narzeczonego siostry:) Ahh... czasami zycie jest okrutne....,ale warto zyc dla pieknych i nie zapomnianych chwil:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziekuje za odpisanie:)
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Re: Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Post autor: setme3 »

Moim skromnym zdaniem, to niemożliwe. Chyba że facet jest gejem...
...set me free...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Post autor: Y@rosh »

lub jednakże poniekąd jest eunuchem ;p
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Re: Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Post autor: tasia170 »

:D Hehe:) Albo ma zone:) Moj przyjaciel nie jest gejem:) Przyjazn istnieje:) !
Superwomen
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 12 cze 2008, 12:22

Re: Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Post autor: Superwomen »

Przyjaźń między kobietą ? Owszem istnieje .
Mam sporo znajomych, kolegów, kumpli i kilku przyjaciół drugiej płci.
Jak to jest ? Otóż jeśli między mężczyzną a kobietą nie ma chemii a osoby się dogadują i chcą tej przyjaźni, dbają o nią, pomagają sobie i chcą by ta przyjaźń przetrwała to ona będzie.
Od 6 lat przyjaźnię się z jednym facetem, który należy do całkiem innej subkultury, ma inne zainteresowania i inną grupę znajomych, ale oboje wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć. To jest i będzie(mam nadzieję), bo mimo iż rzadko się widujemy to spotykamy się, nawet w gronie tych nieznajomych znajomych lub po prostu idziemy na spacer.
Drugiego przyjaciela poznałam na studiach, owszem-przyznaje-na początku coś z jego strony było.. ale szybko zrozumieliśmy, że przyjaźń przetrwa dłużej i przez ostatnie 6 miesięcy jest moim najlepszym przyjacielem, dużo rozmawiamy, wspieramy się itd.
Jeszcze niedawno (ba ze 2 lata temu) miałam cudownego przyjaciela, z którym przyznam -wtedy mogłabym się hajtnąć. Troskliwy, wyrozumiały, oddany przyjaciel ... ale jak to napisał któryś przedmówca.. trafiła się ta trzecia _ zazdrosna i nasza przyjaźń poszła z dymem.
Kocham ludzi, ich towarzystwo, lubię rozmawiać i słuchać. Nie jestem łatwowierna czy ufna-często stwarzam pozory bo jestem bardzo otwarta, ale powiem Wam jedno:
Człowiek bez miłości byłby nikim.
Bo czymże innym jest przyjaźń - jak nie miłością do drugiego człowieka ? Może nie fizyczną, ale więź duchowa na pewno jest.
Życzę każdemu dobrych przyjaciół i obyście nigdy nie musieli cierpieć przez nich, bo ból zadany przez najbliższych boli bardziej niż jakikolwiek inny. I wy również o nich dbajcie, żeby któregoś dnia się nie obudzić i nie mieć do kogo się odezwać. W samotności człowiek długo nie wytrzyma.
Nie wydaje mi się, żeby to była duża różnica czy naszym przyjacielem jest kobieta czy mężczyzna, ale ważne jest to, że jest ktoś na kogo zawsze możemy liczyć.
eM
Fanspot
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2009, 9:40

Re: Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Post autor: Fanspot »

pewnie ze istnieje. tylko trzeba dojrzalych ludzi spotkac :)
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: Przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Post autor: M. »

A nie sądzicie, że kobiecie jest łatwiej utrzymać relacje czysto przyjacielskie, nawet jeśli czasem pomyśli: "co by było gdyby.." ? Tymczasem facet jednak dążyłby do doświadczenia czy to ma szansę się udać...na przyszłość...albo tylko na chwilę?

Co z przyjaźnią po takiej nieudanej próbie? Kiedy już "bliżej" się poznamy, odkryjemy swoje wady, przyzwyczajenia...albo idąc dalej...hmm co mamy w spodniach :P
It's jungle out there...
ODPOWIEDZ