Ojciec ukarał wyrodną córkę....

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Ojciec ukarał wyrodną córkę....

Post autor: lavetka »

Każdy zna powiedzenie, że "w każdej plotce tkwi ziarnko prawdy". Zbulwersował mnie artykuł, który ukazał się na MO, ale nie pod względem treści. Zachowania ludzkie są różne. Spoglądając na dzisiejsze nastolatki, mimo że bohaterką artykułu jest kobieta, nie widzę różnicy. Większość z nich zachowuje się jak suczki mające cieczkę. Nie genaralizuję, dlatego piszę większość. Dziewczyny, młode panienki, które powinny zachowywać się jak damy, w tych czasach zachowują się jak zwykłe sunie (nie chcę używać brzydkich okreleń). Sama obserwuję dziewczęta dużo młodsze ode mnie na ulicach. Zima, śnieg, mróz, człowiek zakłada co może, aby mu ciepło było idzie ulicą i widzi..... dziewczę, kurtka do pępka, goły brzuch i nerki na wierzchu, spodnie biodrówki.... masakra!! I czemu nasza służba zdrowia plajtuje??
Na miejscu ojców tych dziewcząt też przywiązywałabym je do krat, specjalnie, na zimnie i mrozie, na 4 godziny, w tych ich króciutkich kurteczkach i spodniach biodrówkach. Niech się czują kobietami wśród piesków biegających na podwórku.
Bo suczek jest w Ostrołęce wiele. Takich jednorazowych. I czasem mój brat się zastanawia, którą schytać.

[ Dodano: 18:09, 24.11.2005 ]
***** zac**howuje się, zac****howują się, dlaczego moderator wyłącza te słowa??
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

ok zgadzam sie z toba, ze niektore dziewczyny takie wlasnie sa. Ale ten ojciec za normalny tez nie jest. Kto rozsadnie myslacy przywiazuje dziecko na lancoch? To juz wogole jest bez sensu.....
Open Your Eyes Open Your Mind
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Zgadzam się z tym że mamy w Ostrołęce od cholery "Suczek" i zgadzam się z Apricotta, ojciec nie powinien w tak drastyczny sposób postąpić. Ja na miejscu ojca poprstu bym olał taką córkę i się do niej nie przyznawał, dorosła kobieta niech robi co chce w sumie..
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

Dobry rodzic raczej nigdy nie oleje swojego dziecka i za wszelką cenę będzie starał się mu pomóc, nie ważne czy jego dziecko bedzie miało 15, czy 30 lat. Już widać jak Ty byś postąpił w takim przypadku :) Pozdro
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

" Niewinny jestem - oświadcza Czesław. - W sądzie mówili, że uwiązałem ją na krótkim łańcuchu. To nieprawda! Łańcuch był po sprzedanym koniu, miał 4 metry. Mogła chodzić, nie musiała siedzieć!"

Dobry jest koles....Widocznie był zdesperowany :!: :?: :)
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

No ale bez przesady, lancuchem do schodow. To byl pies czy jego corka? :wink:
Open Your Eyes Open Your Mind
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

a co za różnica...
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Brodway pisze:a co za różnica...
no ja widzę dosyć sporą... jeżeli jej nie dostrzegasz to mam nadzieję że nie będziesz miał potomstwa... :?
Awatar użytkownika
ReVerS
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ReVerS »

nie pies a raczej suka...w wolnym tlumaczeniu BIJAAACZ
hehe
a tak serio
to mogl sie nia wczesniej zainteresowac a nie jak juz jest po ptakach
jak on ja wychowywal? to jest pytanie...
Awatar użytkownika
Mefi
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 gru 2005, 15:49

Post autor: Mefi »

lavetka, widze ze jednak istnieja normalne dziewczyny;-) A nawiazujac do tematu...jesli dziewczyna jest na utrzymaniu rodzicow a tym bardziej jeszcze nieletnia to wydaje mi sie ze powinna okazywac jakis szacunek do rodzicow i ubierac sie w miare normalnie(ale zeby nie wygladala na "cnotke":)) a nie jak *****. CO do Ojca chyba lekko przesadzil :D
ODPOWIEDZ