Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Krzychu »

Mam pytanie kolego, skąd jesteś? Podejrzewam, że z MIASTA Ostrołęki? :D Jeśli tak to jesteś dumny z tego, że mieszkasz w Ostrołęce a nie kilometr dalej? Nie zdziwił bym się gdybyś to Ty zrobił to zdjęcie!
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: BikeRider »

Skoro nie widać tablic to skąd wiesz, że to WOS :?:
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: steward »

A widziałeś żeby ktoś z ostrołęki tak parkował :?: To na 200% wos :lol: Czasem widzę parkingi w innych większych miastach... Nie zgadniecie... Na co drugim źle zaparkowane samochody mają rejestracje WOS :lol: Żenada, od dziś robię zdjęcia :wink:
Tom
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2005, 17:59

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Tom »

Nie macie pojęcia o czym piszecie, statystyki wyglądają tak, że kierowca częściej popłenia wykroczenia w mieście w którym porusza sie na codzień bo wie czy może go spotkać za to kara czy uniknie kary.

Jako, że poruszam się na codzień WO zaobserwowałem (obiektywnie to przedstawie, miałem chwilę czasu i przez 60 min obserwowałem co kierowcy robią przy dużym rynku):
- Przykład, gdy kierowca może skrócić drogę wyjeżdzając na drogę główną za parkingu przez przejście dla pieszych
- badanie na próbie około 40 aut, 55% aut to WO, 40% to WOS i jakieś 5 % to WMA
- 95% aut z WMA złamało przepisy i wyjechało na drogę główną po pasach dla pieszych (żaden się nie wachał)
- 90% aut z WO złamało przepisy i wyjechało na drogę główną po pasach dla pieszych (żaden się nie wachał)
- 60% aut z WOS złamało przepisy i wyjechało na drogę główną po pasach dla pieszych (30% zastanawiało się czy to zrobić)

- dodam jeszcze, że względu na płeć kobiety: żadna z kobiet nie wyjechała poprawnie,
- wiekowo było bez różnicy czy 50 czy 20 lat, ten sam % łamał przepisy

Więc nie można generalizować, WOS popłeniają mniej wykroczeń typowych dla WO, ale niektóre przypadki stwarzają wiecej problemów i wtedy każdy pamięta, że to był WOS nie WO.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

BikeRider pisze:Skoro nie widać tablic to skąd wiesz, że to WOS :?:

jak nie widać? jak chce sprawdzić czy to WOS czy nie, to sprawdzam jak jest samochód zaparkowany i wtedy wiadomo ze to WOS tak samo w tym wypadku ewidentny WOS przyjechał na za czesne zapłacić za studia, on może by takiego błędu z parkowaniem nie popełnił ale za pewne nie za przepisów ruchu drogowego i znaków i dlatego tak postąpił w tym wypadku co mówi ze WOS tępy jest :)
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: BikeRider »

Infom pisze:
BikeRider pisze:Skoro nie widać tablic to skąd wiesz, że to WOS :?:

jak nie widać? jak chce sprawdzić czy to WOS czy nie, to sprawdzam jak jest samochód zaparkowany i wtedy wiadomo ze to WOS tak samo w tym wypadku ewidentny WOS
Zaje***y jesteś. Ja tablic na tym zdjęciu to nie widzę bo są zamazane. I jak jest jakaś osoba, która potrafi odczytać blachy tego samochodu patrząc na te zdjęcie to jeszcze dziś stawiam mu flaszkę. A osadzać ludzi po tym jak parkują i twierdząc, że jeśli stoi pod zakazem albo jest krzywo zaparkowany to musi to być odrazu wos to trzeba mieć tupet.
Na borkach też mają wos bo mieszkają kawałek za miastem. I co z tego? Nic. Bo nie ocenia sie ludzi bo rejestracji samochodu jakim jeżdżą..
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

BikeRider Olszewo Borki to też WOS-y tak więc nie wiem o co Ci chodzi , to jest wioska i tyle:)
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: BikeRider »

Infom pisze:BikeRider Olszewo Borki to też WOS-y tak więc nie wiem o co Ci chodzi , to jest wioska i tyle:)
Wiem że na borkach mają wos bo sam to napisałem. I co z tego, ze wioska? To znaczy, że jak ktoś ma wos w rejestracji to nie trzeba z nim rozmawiać i że jest gorszy? Bo tym momencie nie ogarniam Twojego podejścia do całej sprawy..
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

a czy ja piszę ze z nimi nie trzeba rozmawiać, że są trędowaci , ze przenoszą choroby?:) , piszę ze tylko nie wiedzą jak się jeździ i parkuje:)
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: incognitusek »

czesto tam parkuje i jesli to jest ten ford o ktorym mysle to przewaznie jest dobrze zaparkowany, a tu moze mu sie przydarzylo najwidoczniej. jak sie nie myle nalezy do bylego wojta wlasnie z ol-bo. czesto jak przyjezdza marszalek albo jakas inna fisza to ich kierowcy tez tak parkuja i maja gdzies ten znak.
szczerze to sa miejsca w o-ce gdzie nieprzestrzeganie tego znaku jest bardziej uciazliwe dla innych a akurat w tym miejscu ten znak jest raczej zbedny - takie parkowanie tam nie utrudnia nikomu poruszania sie - bardziej chyba chodzi o to zeby ktos jakiegos gruchota tam na stale nie postawil :) - w koncu to urzad
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Krzychu »

Dla mnie cały ten temat jak i posty Infom są płytkie. Jak mozna mowic, że źle zaparkowany samochod to odrazu WOS? Zapewniam, ze nie jeden WO jak i WOS wku***l mnie na drodze swoja jazda. Nie raz widziałem jak WO parkują, jak bede miał czas to moze zrobię pare zdjęć, nie ma idealnych kierowców i nie mowcie, że jak WO to super kierowca nie wiadomo z jakim doświadczeniem.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

ja nie mówie ze WO to super kierowca ale wieksze prawdopodobieństwo popełnienia błędu należy do WOSÓW :)
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: _RAMZESEK_ »

heh...co do sprzeczki WO&WOS&WMA to smiac mi sie chce..:)

Kilka dni temu, podjechalem pod bankomat przy Banku PKO BP, włączylem awaryjne wysiadlem z auta i... ida 3 gówniary i mowia ,,Fajny samochód, ale WOS" niestety tak to juz w tym miescie zasranym jest... dla jednych jestes normalnym uzytkownikiem drog, a dla drugich jestes ,,WOSem"
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
prestigio
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: prestigio »

Infom, temat o parkowaniu już był: http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... f=1&t=2870. W tamtym temacie widać, że nie tylko tzw. wosy źle parkują, znajdziesz tam też wiele aut na wo.
Moim faworytem ;) jest: http://www.zm.org.pl/?a=poradnik.segregacja&img=3
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

ale nie chodziło mi o nowy temat tego typu tylko pokazanie Wosów na wp.pl
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: BikeRider »

Infom pisze:ja nie mówie ze WO to super kierowca ale wieksze prawdopodobieństwo popełnienia błędu należy do WOSÓW :)

Ty chyba po wawie nie jeździłes. Albo jedź na śląsk i zobaczysz jak tam się jeździ. Ale Ty pewnie jesteś jedną z tych osób przez, które codziennie musze sie wq...ć co jeżdzą nad wyraz przepisowo po mieście. Jak ma 50 to jedzie 50 i ani takiego z lewej ani z prawej wyprzedzić. Jak jesteś tak święty to masz fajnie, a jak nie to po co takie posty pisać......

Infom pisze:ale nie chodziło mi o nowy temat tego typu tylko pokazanie Wosów na wp.pl
A gdzie Ty masz tam wosa człowieku? Ja tablic nie widze i chyba raczej nikt tam nie widzi numerów. No chyba, że sie ma jakies specjalne okulary..Temat o parkowniu wosów a na zdjęciu tylko zwykłe auto z zakrytymi numerami. A skoro nie wiadć numerów to równie dobrze może to stać auto na łomżyńskich lub warszawskich blachach..
Ostatnio zmieniony 29 lis 2009, 16:57 przez BikeRider, łącznie zmieniany 1 raz.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Olqaa »

Ja bym się nie zdiwiła jak to był by Twój samochód drogi infomie;D;D To jak ktos parkuje nie zależy od miejsca w którym mieszka. Mamusia nie nauczyła??
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

BikeRider pisze:A gdzie Ty masz tam wosa człowieku? Ja tablic nie widze i chyba raczej nikt tam nie widzi numerów. No chyba, że sie ma jakies specjalne okulary..
kolega wyżej napisał, że to WOS koleś z Olszewo Borek :) tak więc CIiii okulary nie są potrzebne zeby stwierdzić ze to WOS :)
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: BikeRider »

Infom pisze:
BikeRider pisze:A gdzie Ty masz tam wosa człowieku? Ja tablic nie widze i chyba raczej nikt tam nie widzi numerów. No chyba, że sie ma jakies specjalne okulary..
kolega wyżej napisał, że to WOS koleś z Olszewo Borek :) tak więc CIiii okulary nie są potrzebne zeby stwierdzić ze to WOS :)
To że napisał to jeszcze nie znaczy, że ten samochód należy do tego człowieka. O ile mi wiadomo takich samochodów z lini montażowej schodzą tysiące i znajdują się w każdym mieście. No chyba, że ten był robiony na jakieś specjalne zamówienie i wyszedl tylko jeden taki egzemplarz w takim kolorze i trafił na borki to wtedy mogę przyznać rację. Ale po tym co wiedzę to nikt nie mogę z góry zakładać, że jest to wos. Jak napisałem wcześniej równie dobrze mogł on przyjechać zupełnie z innego miasta.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

wiesz czym się różni WO od WOS tym ze jak WO dostaje prawo jazdy to musi postawić auto swojego w wyznaczonym do tego miejscu czyli na parkingu, a WOS jak dostaje prawko stawia przed chałupą czy pod stodołą gdzie chce, czyli już nawyk parkowania gdzie się podoba wchodzi w nawyk i tak jest kiedy przyjedzie do miasta parkuję nie zważając na wyznaczone pasy parkingowe, znaki, poruszania się po drodze itp. :)
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: BikeRider »

Znajomy mieszka na borkach. I też ma auto na wos i jakoś nie stawia go ani po chałupą ani pod stodołą tylko stoi kulturalnie w garażu. Wiec to co piszesz według mnie nie ma pokrycia...
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

nie każdy WOS ma garaż!
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: BikeRider »

Infom pisze:nie każdy WOS ma garaż!
Nie każdy wos jeździ w taki sposób jak wymieniłeś we wcześniejszym poście. I nie każdy wo jeździ i parkuje przepisowo.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: Infom »

Napisałem wyżej,że jest większe prawdopodobieństwo popełnienia błędu przez WOSa :)
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Re: Parkowanie Wos-ów sławne na portalu WP:)

Post autor: grubcio »

infom jesteś taki żałosny że aż szkoda gadać :D od kiedy to tablica rejestracyjna odpowiada za to kto jak jezdzi to wiesz kup dziecku 10 letniemu z wo to bedzie wymiatać na mieście... :D ehhehe co za kretyn ludzie wogole nie podejmujcie z nim tematu....


Nie dyskutuj z idiotą - ponieważ sprowadzi Cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem. Ot co mam do powiedzenia na Twoj temat...

Rodzice Cię nieźle skrzywdzili... mieszczanin się znalazł... heheh
(L)egia Warszawa!
ODPOWIEDZ