Opinie o pralkach LG

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Opinie o pralkach LG

Post autor: robertdeniro »

Czy ktoś ma pralkę LG? Czy są problemy z pralkami tej firmy?
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Opinie o pralkach LG

Post autor: robertdeniro »

Chodzi mi przede wszystkim o model LG Direct Drive WD 10390 NDK. Ale generalnie interesują mnie opinie o pralkach LG (może być inny model). Nie chodzi mi o parametry techniczne, bo to jest dostępne w Internecie. Chodzi mi o info: jak pracują, czy często się psują, itp.

Do niedawna miałam Whirpool - a to zupełna porażka, bo szybko "padły" blachy. Po dwóch latach użytkowania (dokładnie gdy minęła gwarancja) pralka zaczęła "puchnąć". Okazało się, że całe boki i dno pralki spróchniały. Wysiadły również łożyska i pompka do poboru wody. Więc Whirpool - a to nie polecam.

Chciałam kupić pralkę Bosch - a lub właśnie LG. O Bosch - u to mam informację, natomiast nt. pralek LG nic nie wiem, dlatego jeśli macie jakieś info to poproszę:)
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Re: Opinie o pralkach LG

Post autor: spike »

ja osobiście Bosha nie polecam to nie ten sam Bosh co kiedys, w tym momencie po 2-3 latach pada w nich programator którego zakup wynosi w granicach 300zł

pisałes cos o blachach to jezeli chcesz miec mocne blachy to proponuje pralke Gorenje WA60149, blachy w ocynku wiec nie zardzewieje napewno:) dodatkowo 6kg załadunku i 1400 obrotów wirowania koszt okolo 1100zł. ja mam taka praleczke w domu i polecam:)

co do innych firm polecałbym jeszcze Aristona bądź electroluxa z tego oto względu że można w nich wydłużyć gwarancje do 5 lat (koszt okolo 120 zł). i odkad pracuje w agd to nie miałem reklamacji na gorenje, aristona, electroluxa:)

PoZdrawiam
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Opinie o pralkach LG

Post autor: robertdeniro »

Dziękuję za info. Kupiłam Gorenje :D
ODPOWIEDZ