Rozłączanie neostrady

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Rozłączanie neostrady

Post autor: ^_^ »

Witam
Od około 2 tyg codziennie przynajmniej kilkanaście razy rozłącza mi połączenie, nawet co kilka minut. Mam opcję 2 Mb/s niedawno zwiększoną z 1 Mb.
Dzieje się to zarówno na modemie Sagem Fast 800 (zainstalowane wyłącznie sterowniki bez aplikacji neo) jak również na ruterze Wi-Fi D-Linka DSL-G624T.
Wcześniej nie było z tym większych problemów. Połączenie mam prawidłowo skonfigurowane.

Czy ktoś miał ostatnio podobne problemy ? Zamierzam zadzwonić do nich i op... :)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Rozłączanie neostrady

Post autor: major »

Dzwoń i pojedz po nich bo inaczej sprawy pewnie nie załatwisz. Jednak dziwi mnie to bo miałem neo przez 3 lata opcje własnie 1Mb i powiem szczerze że na palcach jednej reki moge policzyć ile razy mnie rozłączyło...
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Re: Rozłączanie neostrady

Post autor: ^_^ »

na 1 Mb rzadko się zdarzało, jedynie reset po 24 h ale to normalka
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rozłączanie neostrady

Post autor: sKaLpeL »

też ostatnio mam jakieś problemu na routerze tp link, np. wczoraj wieczorem od godziny 19 do 2 w nocy nie moglem polaczyc sie z nete, odlaczalem kilka razy zasilacz od routera i nic, a rano wlaczylem kompa i wszystko bylo okej :/ ( dodam jeszcze ze wieczorem na kompie normalnie widniało połączenie z netem, że wszystko jest ok, ale żadna strona nie chciała się odpalić )
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Re: Rozłączanie neostrady

Post autor: Molly_18 »

W poniedziałek od godz 15 nie miałam internetu. Wczoraj rano włączyłam i już był. Odłączałam ruter itp, ale niestety niby połączenie było chociaż strony nie działały, ani na jednym ani na drugim komputerze w domu. Nie wiem co się stało, ale wiem że nie tylko u mnie go nie było. Internet mam z Neostrady.
araskowalczyk
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 paź 2005, 12:50

Re: Rozłączanie neostrady

Post autor: araskowalczyk »

przyczyna prawdopodnego rozłaczania się neostrady i orange freedom było przerwanie śwatłowodu na lini ostrołęka-pułtusk czy jakos tak. Ogólnie w całym powiecie były problemy z tymi usługami. Ja mam netie 2mb i tez były niewielkie problemy które objawiły sie w postaci spowolnienia łącza do 512kb ale chodziło. Ładna pogoda rolnicy zaczeli orać ziemie i przerwał którys kabel i po necie;]
Arasss
ODPOWIEDZ